Neler Yeni

Hem nefret hem de sevgi duyduğunuz biri

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
nefret edipte sevdiğiniz birisi var mı?
Neden ?
Recep tayyip erdoğan (ulen nasılsa bazen adam bana bi sepatik geliyor sevgi besliyorum tam o sırada kendime bi tokat atıp kendine gel sen liberalsin diyorum.)

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,934
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Recep Tayyip Erdoğan. Ülkeyi ve ülkenin geleceğini batırmasından ötürü kendisinden saf nefret ederim, genç nesilin akıllanmasına ve bazı şeyleri fark etmesine sebep olduğu için de severim

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,916
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Recep Tayyip Erdoğan. Ülkeyi ve ülkenin geleceğini batırmasından ötürü kendisinden saf nefret ederim, genç nesilin akıllanmasına ve bazı şeyleri fark etmesine sebep olduğu için de severim
Genç neslin akillanmasina derken? Dindar ve bağnaz bir nesil yetiştirdigi için mi seversin?

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,934
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Genç neslin akillanmasina derken? Dindar ve bağnaz bir nesil yetiştirdigi için mi seversin?
Koyun kesimden bahsetmiyorum, sen ben ve bizim gibi düşünen genç kitleden bahsediyorum. Ayrıca o sözde dindar nesile öğretilen şey müslümanlık değil ki, ampulizm. Bağnazlık konusunda yapılacak cidden bir şey yok, körü körüne tutunan birisini ikna etmek oldukça zor bir iş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Harley alınma ama cidden bugün sende ters bir şeyler var, çoğu şeyi yanlış anlıyorsun. Hayırdır günün kötü mü geçti veya hasta mısın?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,916
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Koyun kesimden bahsetmiyorum, sen ben ve bizim gibi düşünen genç kitleden bahsediyorum. Ayrıca o sözde dindar nesile öğretilen şey müslümanlık değil ki, ampulizm. Bağnazlık konusunda yapılacak cidden bir şey yok, körü körüne tutunan birisini ikna etmek oldukça zor bir iş

Harley alınma ama cidden bugün sende ters bir şeyler var, çoğu şeyi yanlış anlıyorsun. Hayırdır günün kötü mü geçti veya hasta mısın?
Alındım knk. Düşünmediğin cevaplar alınca hasta muamelesi yaptın şu an.

Genç nesillerin akillanmasina ve bir şeyleri fark etmesine yol açtı derken sen "dindar nesiller yetiştirmeyi" gaye edinen bu zihniyet sayesinde bazı şeyleri gördük ve artık akillandik mi demek istedin yani? Bi de bu çıkıyor bu daha doğru.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,934
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Alındım knk. Düşünmediğin cevaplar alınca hasta muamelesi yaptın şu an.
Ya hayır cidden öyle değil sıfdohjsıgfh sen normalde yanlış anlamazdın, çok nadir yani
Genç nesillerin akillanmasina ve bir şeyleri fark etmesine yol açtı derken sen "dindar nesiller yetiştirmeyi" gaye edinen bu zihniyet sayesinde bazı şeyleri gördük ve artık akillandik mi demek istedin yani? Bi de bu çıkıyor bu daha doğru.
Bunu kast etmiştim aslında, anlaşılacağını düşünerek. Daha detaylı yazacaktım da işte üşendim

Besim Tibuk

80+ Gold
O.
O işte

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
Recep tayyip erdoğan (ulen nasılsa bazen adam bana bi sepatik geliyor sevgi besliyorum tam o sırada kendime bi tokat atıp kendine gel sen liberalsin diyorum.)
NFÇEGLÇDVLDÖGM

Bitiyor diye nefret ediyorum
e öyle nefret olmaz abi sen bişeyi sevip bitiyo diye niye nefret ediyosun çiklot alıp yiyince bitince ondan da mı nefret ediyosun

Top Bottom