Neler Yeni

Öneri Hem Uygun hem iyi ev interneti

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Ev interneti arıyoruz bilindik markalar arasındada olabilir bilinmedik iyi ceken internetlerde olabilir kesinti sorunları olmayacak sürekli ve 100mbps olması gerekiyor valorant lol vs fps oyunları ve hikayeli oyunlar oynuyorum ping olarakda iyi olan bişey önerirseniz sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ev interneti arıyoruz bilindik markalar arasındada olabilir bilinmedik iyi ceken internetlerde olabilir kesinti sorunları olmayacak sürekli ve 100mbps olması gerekiyor valorant lol vs fps oyunları ve hikayeli oyunlar oynuyorum ping olarakda iyi olan bişey önerirseniz sevinirim
İkinci kez acmisim yanlislikla pardon

Emre mete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Emre
ben de ablamlar için bakıyorum netspeed kullanıyorum ben ama comnet i merak ediyorum nasıl geçilir mi acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Oğuz Tutkun
Gıbırnet kullanıyorum Türk Telekom Fiber altyapısında yaklaşık 1 senedir. Gayet memnunum. Eğer paylaşmak yasak değil ise 20₺ referans koduda paylaşabilirim.

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gıbırnet kullanıyorum Türk Telekom Fiber altyapısında yaklaşık 1 senedir. Gayet memnunum. Eğer paylaşmak yasak değil ise 20₺ referans koduda paylaşabilirim.
Kesinti falan oluyormu hiç?

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Oğuz Tutkun

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Tecrübe etmeden bilemezsiniz.
https://forum.donanimarsivi.com/konu/100-luek-tarife-300-TL-alti.827918/

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Mehmet Kayra Suvar

Bence ilk önce olduğun yerde ne alt yapısı var ona bak ona göre seç yani ben sana superonline onersem oturduğun yerin altyapısı izin vermeyebilir ama yinede ben kullanıyorum çok da memnunum 2 yıldır 1 yada 2 kez kesinti yaşadım TTNet oneririm

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu

Bina alytapısında hangisi(veya hangileri) var?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,344
Üyeler
141,964
Son üye
lithvavera
Top Bottom