Neler Yeni

🔥İndirim Hepsiburada 15-25 yaş arasi 100 TL ye kadar hepsipapel kampanyası

Frank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Atakan
Instagram
atakanpoolat
Discord
Massacre#4650
Peki hocam ben monitör almayı düşünüyorum gece alırsan %10 a kadar geri kazan olayı varmış 3000 tl lik monitör alsam 300tl geri mi yatırıcaklar ?

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Murat demir
normal e posta ile olmuyo sanırım değilmi okul e postası lazım

Can...

80+ Platinum
Hepsi burada uygulamasına giriyoruz
Ardından hesabım bölümünden sana özel e tıklıyoruz
Gel dene efso yasa diye bir şey var ona tıklıyorsunuz
Assagi az inin efsane gençliğe katil a tıklayın
Kimliğinizi dogruluyorsunuz her TC ye 1 kerelik 100 TL ye kadar hepsipapel
Ondan sonra yaptığınız alisverislerde 100 liraya kadar hepsipapelmis bende bir videodan izleyip yazıya dökmeye calistim
Aga şimdi ben game power klavye aldım 289 a onu 189 a getirebilir miyim yani

Frank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Atakan
Instagram
atakanpoolat
Discord
Massacre#4650

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Murat demir

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,211
İsim
Oozdmrsm
Tc iyi hos girelim de yarın bir gün hepsiburada da bi hacklenme olursa sıkıntı çıkar

swordfish

80+
Arkadaşlar bu kampanyada gelen hepsipapeli kredi kartına geri çekebiliyor muyuz? Yani 100tl verecek ama illa yine sitede mi kullanmak gerekiyor?

Karta çekiliyorsa soundpeats air3 kulaklık alacağım.

myasin18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Yasin Aydın
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayarlar
İlk alışverişinin %50'si bizden kampanyası Efsane Gençlik kampanyası olarak geçmektedir Muhammet Bey. Hepsiburada'nın 15 yaşını doldurmuş ve 26 yaşından gün almamış 15-25 yaş arasındaki kullanıcıları veya edu.tr e-posta uzantılı hesapları ile üye olan ve e-posta doğrulama işlemini gerçekleştiren kullanıcıları kapsamaktadır. Efsane Gençlik kampanyalarından yararlanabilmeniz için TCKN veya e-posta doğrulamasını ilgili ekranlardan gerçekleştirmeniz gerekmektedir. TCKN veya e-posta adresini doğrulama adımlarını gerçekleştirdikten sonraki İlk Siparişinin Yarısı Bizden kampanyası kapsamında kazandığınız Hepsipapeller alışverişinizi tamamladığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde Hepsipay Cüzdan'ına yüklenecektir ve 100 TL ile limitlidir. Her TCKN'nin veya e posta adresinin bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabildiğini hatırlatmak isteriz. Efsane Gençlik kampanyaları kapsamında kazanılan Hepsipapeller Hepsipay Cüzdan'ına yüklendikten sonra 30 gün geçerlidir. Kullanılmayan Hepsipapeller, 30 günün sonunda silinecektir. Efsane Gençlik kampanyaları kurumsal müşteriler için geçerli değildir. Kampanya
Hepsiburada müşteri hizmetlerinin cevabı arkadaşlar.

Top Bottom