Neler Yeni

Hepsiburada da Sahte Kingston USB !

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Şen
Merhaba arkadaşlar hepsi buradada ENC bilişimden aldığım Kingston Kyson USB 3.2 bellek sahte çıktı. Daha önce amazondan aldığım orjinal olduğundan emin olduğum belleğim vardı ve geçen gün hepsi buradadan ikinci bir tane aldım ve ürün sahte aşağıdada detaylı karşılaştırmaları mevcut ayrıca ürünün linkinede buradan ulaşabilirsiniz

1717185686418.jpeg
1717185700115.jpeg
1717185715490.jpeg

1717185734610.jpeg
1717185751941.jpeg

Son düzenleme:

Palo DAYI 👑

80+ Gold
sagolun uyardıgınız ıcın tesekkurler

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direkt iade edin. Bu usb'den bende kullanıyorum çok iyi 250 mb yazma, 50 mb okuma hızı sunuyor. Tabi çakma usb'de bu değerleri göreceğinizi sanmıyorum hem ömrüde az olur.
Evet hocam hem usb 3 olarak görmüyor bilgisayar hem de okuma yazma hızı 50/30 gibi bir değer tabi doldukca iyice yavaşladı

Zexius

80+ Bronze
Dostlar konu hepsiburada diye açılmış ama bu yamuğu yapan hepsiburada değil satıcı satıcıdan alışveril yapmayınız ve şunuda unutmamak lazım ki hepsiburada diğer aracı firmalara göre en iyi satıcılarını denetleyen firmalardan biri hepsiburadaya konuyu bildirilmeli bildirildikten sonra muhakkak satıcının satışlarına son verilecektir.

Merhaba arkadaşlar hepsi buradada ENC bilişimden aldığım Kingston Kyson USB 3.2 bellek sahte çıktı. Daha önce amazondan aldığım orjinal olduğundan emin olduğum belleğim vardı ve geçen gün hepsi buradadan ikinci bir tane aldım ve ürün sahte aşağıdada detaylı karşılaştırmaları mevcut ayrıca ürünün linkinede buradan ulaşabilirsiniz

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Müşteri hizmetlerine bağlanarak şikayette bulunun. Ben bu forumdaki linki paylaşarak şikayet ettim.

Efe_TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Efe Tokluman
Merhaba Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler ve Test Ettiğiniz Program Nedir?

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
BenRoboTdeğilİm
dikkat etmek lazım

semihp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Semih

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Test ettiğim programın adı nedir.
Orijinali kaç TL den aldın.
Orijinal olduğundan emin olman da ki en önemli sebep nedir.
Bende alacağım emin olmak için soruyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emir
Dostlar konu hepsiburada diye açılmış ama bu yamuğu yapan hepsiburada değil satıcı satıcıdan alışveril yapmayınız ve şunuda unutmamak lazım ki hepsiburada diğer aracı firmalara göre en iyi satıcılarını denetleyen firmalardan biri hepsiburadaya konuyu bildirilmeli bildirildikten sonra muhakkak satıcının satışlarına son verilecektir.
Aynen aynen Hepsiburada çok güzel denetleme yapıyor, satıcının satışlarına da son verecek aynen. ENC denilen firma dünki Satıcı değil, herifler yıllardır satış yapmaya devam ediyor ve bu satıcıdan Kingston ürün alındığında geneli sahte çıkıyor. Muhtemelen satıcının da umrunda değil, adamların teknik bilgisi de yok o da satmanın derdinde.

Zexius

80+ Bronze
Aynen aynen Hepsiburada çok güzel denetleme yapıyor, satıcının satışlarına da son verecek aynen. ENC denilen firma dünki Satıcı değil, herifler yıllardır satış yapmaya devam ediyor ve bu satıcıdan Kingston ürün alındığında geneli sahte çıkıyor. Muhtemelen satıcının da umrunda değil, adamların teknik bilgisi de yok o da satmanın derdinde.
Birader satan hepsiburadamı? şikayet haricinde ne yapılmasını bekliyorsun? bir bu şikayet için herkes hepsiburadan alışverişi bıraksınmı yani onumu istiyorsun? sen git bakayım n11deki sahte ürün konularına hepsiburadaya yatar kalkar şükredersin la havle ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emir
Birader satan hepsiburadamı? şikayet haricinde ne yapılmasını bekliyorsun? bir bu şikayet için herkes hepsiburadan alışverişi bıraksınmı yani onumu istiyorsun? sen git bakayım n11deki sahte ürün konularına hepsiburadaya yatar kalkar şükredersin la havle ya
Yukarıdaki yazdığın mesajla şu anda bana yazdığın cevap o kadar alakasız ki. İlk başta yanlış bilgi verdin şimdi ise suçu sanki Hepsiburada'ya atmışım gibi topu bana atıyorsun. Yazdığın mesaja yanıt verdim, o iş öyle dediğin gibi olmuyor dedim niye tersinden anlıyorsun. 🤣 Maks Donanım Arşivi kitlesi.

Top Bottom