Neler Yeni

Yardım Hepsiburada dan laptop almak güvenlimi

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
vinsanity1525
asıl sorum şu laptop aldık elimize ulaştı okey sonra windows kurduk ve baktık ölü piksel var ışık sızması var yada başka bi problem vs... yada laptopu beğenmedim diyelim amazon direk 30 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade kabul ediyomuş ancak hepsiburada gibi yerlerde iade veya değişim sorunu mahkemelerde uğraşan insanların yorumlarını okuyorum ve çekiniyorum bu konuda almak istediğim modellerde maalesef hepsiburada da var amazonda yok :(

soul

80+ Silver
15 gün iade hakkın var. sorun çıkmaz.

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
vinsanity1525
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
15 gün iade hakkın var. sorun çıkmaz.
sorun yaşayan insnaların yorumunuda çok görüyorum güvenemiyorum açıkcası mesela bi laptop beğendim yaklaşık 30k ancak ölü piksel mesela çoğu satıcı 5 ölü piksele kadar sorun kabul etmiyoruz diyo veya başka problem cıkıpta iade almazlarsa veya garanti servislerinde ordan oraya uğraştırıyolarsa çok can sıkar baya

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Köse
Screenshot_2022-12-31-20-59-34-838_com.pozitron.hepsiburada.jpg
suan indirime girmiş Acer nitro 5 Intel işlemcili mi bumu beyler 2 gündür karar veremedim bi yardımcı olun ya

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
asıl sorum şu laptop aldık elimize ulaştı okey sonra windows kurduk ve baktık ölü piksel var ışık sızması var yada başka bi problem vs... yada laptopu beğenmedim diyelim amazon direk 30 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade kabul ediyomuş ancak hepsiburada gibi yerlerde iade veya değişim sorunu mahkemelerde uğraşan insanların yorumlarını okuyorum ve çekiniyorum bu konuda almak istediğim modellerde maalesef hepsiburada da var amazonda yok :(
Satıcısı Hepsiburada olandan almaya çalış bence. Satıcı hepsiburada ise bence sorun olmaz. Alıp iade eden varsa onlar yanıtlayabilirler.

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
vinsanity1525
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
windows vs kurarsan iade almiyorlar diye biliyorum
windows kurmadanda pixel ölüsü ekran sorunu ışık sızması veya tam fan performansını nasıl görücem böyle bi saçmalıkmı olur amazonun ben canını yerim ya diğerleri valla kan emici
Mesaj otomatik birleştirildi:

aklımda bu model var tek düşüncme laptopta amd işlemci sorun olurmu fiyatıda iyi bence

hp victus 16 aldım iade edicem patates çıktı ekranı sallanıyo beklediğimden fazla ve ekran rengi leş(şahsi görüşüm)+ bende 3 ölü piksel ve ışık sızması baya var victus önermeyin rica edicem :)

WhoCares

80+ Gold
windows kurmadanda pixel ölüsü ekran sorunu ışık sızması veya tam fan performansını nasıl görücem böyle bi saçmalıkmı olur amazonun ben canını yerim ya diğerleri valla kan emici
satıcıdan satıcıya göre değişiklik gösteriyor işte kimi iade aliyor kimi almiyor almadan önce sor sonra pişman olma

Sasua42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Batuhan
Ya her türlü iade edersin ama satıcı başkaysa e devletten tüketici hakem heyetine başvurursun 2 ay sürer paramı alman.

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
vinsanity1525
Ya her türlü iade edersin ama satıcı başkaysa e devletten tüketici hakem heyetine başvurursun 2 ay sürer paramı alman.
bu kadar uğraşmaya geçen vakte yazık işte bazı satıcılar avukat tut mahkemeye bile ver diyo adamlar iade almıyımda dibine kadar zorlayayım kafasındalar

amazon müşteri hizmetleriyle görüştüm satıcı amazonsa zaten direk sizden iade alıyolar dedi en ufak sıkıntınız olmayacak ama satıcı farklıysa bile amazon her zmaan müşteriyi korur gerekirse a dan z ye servis raporumu ne oluyomus başka şeylerde var hatırlamıyom şimdi her türlü sizi satıcıya karşı korur diyo ama diğer siteler maalesef satışı yaptıktan sonra satan firmayla müşteriyi başbaşa bırakıyo

En İyi Cevap
3

aklımda bu model var tek düşüncme laptopta amd işlemci sorun olurmu fiyatıda iyi bence

hp victus 16 aldım iade edicem patates çıktı ekranı sallanıyo beklediğimden fazla ve ekran rengi leş(şahsi görüşüm)+ bende 3 ölü piksel ve ışık sızması baya var victus önermeyin rica edicem :)

Hocam victusun yeni modeli çıktı ben de onu sipariş ettim, yeni bir kasa fiyatıda baya uygun bir şansımı deneyeceğim :)

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
vinsanity1525
Hocam victusun yeni modeli çıktı ben de onu sipariş ettim, yeni bir kasa fiyatıda baya uygun bir şansımı deneyeceğim :)
hayırlı olsun şahsen ekran titremesi sabit kullanacaksan problem değilde bana ekran rengi çok soluk beyaz geldi gerkeli ayarlarıda yaptım düzelmedi global forumlarada baktım ekran rengini kimse beğenmiyo bende ölü piksle ışık sızması falanda çıktı ama çıkmasaydıda iade edicektim ekranı bana göre değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
996,253
Üyeler
157,502
Son üye
wexizm