Neler Yeni

Hepsiburada jelatini yırtık ürün geldi?

Aestro

80+
Merhaba dostlar hemen konuya girmek istiyorum.ben 20 kasım 2023 tarihinde hepsiburadadan ürün aldım güç kaynağı ilk gelen üründe deformasyonlar ve ürün diğer sıfır kapalı kutu açılımına göre farklı bir şekilde bana ulaşmıştı ikinci değişim yaptıkları üün ise kutuyu açarken dış jelatinin yırtık olduğunu gördüm kargoda gelirken olmuş olabilir dedim ama jelatinin yırtılan kısmında yırtılma kesici bir aletle kesildiğini gördüğüm zaman hemen ürünü kutusuna koydum ve şuan iade için hepsijetten kodumu aldım iadeye gidecek bir kere değişim yaptılar şimdi artık bu durumdan sonra tekrar ürün göndersinler istemiyorum göndereceklerinide sanmıyorum o yüzden para iademi alıp sürecimi sonlandırmak istiyorum problem yaşarmıyım

14günlük cayma hakkının içerisindeyim.

Ekler

• 20231125_145118.jpg
    20231125_145118.jpg
    1 MB · Hit: 51

Aestro

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ufak bir yırtıkda değil göze batıyor ve açıkçası kutuyu açarsam içinde çok büyük bir rezillik beni bekliyor gibi hissettiğim için kutuyu açmadım kutuya geri koydum çünkü %50 ihtimal açılmış bir ürün bu

rrecko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Recep MARAŞ
paketlerken yırtılır, önemli bir yırtık değil

Aestro

80+
Kargodaiken taşıma sırasındayken olmus olma ihtimali varmı
Hocam jelatinin üzerinde yırtıklar var birinin açmaya çalıştığı sonradan vazgeçtiği bir ürün olma ihtimali var bunu değerlendirdim kargoda olabilir diyeceğimiz senaryoda ürün ekstra bir koliye konuluyor en fazla bir yeri yamulur yırtılma olması muhtemel gib görünmüyor

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
ali
Merhaba dostlar hemen konuya girmek istiyorum.ben 20 kasım 2023 tarihinde hepsiburadadan ürün aldım güç kaynağı ilk gelen üründe deformasyonlar ve ürün diğer sıfır kapalı kutu açılımına göre farklı bir şekilde bana ulaşmıştı ikinci değişim yaptıkları üün ise kutuyu açarken dış jelatinin yırtık olduğunu gördüm kargoda gelirken olmuş olabilir dedim ama jelatinin yırtılan kısmında yırtılma kesici bir aletle kesildiğini gördüğüm zaman hemen ürünü kutusuna koydum ve şuan iade için hepsijetten kodumu aldım iadeye gidecek bir kere değişim yaptılar şimdi artık bu durumdan sonra tekrar ürün göndersinler istemiyorum göndereceklerinide sanmıyorum o yüzden para iademi alıp sürecimi sonlandırmak istiyorum problem yaşarmıyım

14günlük cayma hakkının içerisindeyim.
o küçük yerden o ürün cıkıcagını düsünmüyorum

Aestro

80+
Reis olabilir ama işte ben bu konularda hassasım o yüzden iadeye göndereceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce iadede bir problem yaşarmıyım sonuç olarak sıfır adı altında satılıyor ve ürünü açmadım bana böyle ulaştı

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
ali
Bence böyle ufak şeylere takılıyosan gidip mağazadan gözün göre göre al.Açıkcası üürün açılmış olsa komple jelatin olmazdı veya daha büyük yırtık olabilirdi.Herhangi başka bir ürün taşırken yanında jelatin ince zaten kesmiş olabilir veya kargocunun tırnağı cart curt takılmıs olabilir.Sonuçta koca koliyi yamultmamışlar veya onu açmamışlar.

Aestro

80+
Bence böyle ufak şeylere takılıyosan gidip mağazadan gözün göre göre al.Açıkcası üürün açılmış olsa komple jelatin olmazdı veya daha büyük yırtık olabilirdi.Herhangi başka bir ürün taşırken yanında jelatin ince zaten kesmiş olabilir veya kargocunun tırnağı cart curt takılmıs olabilir.Sonuçta koca koliyi yamultmamışlar veya onu açmamışlar.
Mağazada kutuyu açtırsalar ordan alacağım ayrıca yaşadığım şehirde vatan haricinde büyük bir şirket bulunmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vatanda kazık satıyor

Top Bottom