Neler Yeni

Hepsiburada Premium 6 Ay 1 TL (Yapı Kredi KK)

Erlik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
Herkese selamlar hala yıllık üyelik yapmayan varsa diye paylaşmak istedim. Yapı Kredi kredi kartına sahip kullanıcılar için bir kampanya. BluTv için bile şu fiyat fazla iyi gerisini saymıyorum. Buna ek birde +10 Hepsipara hesaba eklenecek.

https://www.hepsiburada.com/staticp...mpaign=dhproject&wt_ds=donanimhaber.dhproject

Konu özü : Hepsiburada Premium üyeliğinden ilk 6 ay, aylık 1 TL olarak yararlanmak ve 10 TL Hepsipara kazanabilmek için Hepsiburada Premium üyeliğinin Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile satın alınması gereklidir.

Son katılım tarihi : 30 Kasım
Katılım sınırı : 50000
Sonradan gelen ek : Mevcut ay üyeliğinizin bitiminde veya yeniden satın almanız gerekiyor. Uyarı için @Kürşat Kütükçü 'e teşekkürler.

Son düzenleme:

dido22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Direnç Kavak
Herkese selamlar hala yıllık üyelik yapmayan varsa diye paylaşmak istedim. Yapı Kredi kredi kartına sahip kullanıcılar için bir kampanya. BluTv için bile şu fiyat fazla iyi gerisini saymıyorum. Buna ek birde +10 Hepsipara hesaba eklenecek.

https://www.hepsiburada.com/staticp...mpaign=dhproject&wt_ds=donanimhaber.dhproject

Konu özü : Hepsiburada Premium üyeliğinden ilk 6 ay, aylık 1 TL olarak yararlanmak ve 10 TL Hepsipara kazanabilmek için Hepsiburada Premium üyeliğinin Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile satın alınması gereklidir.

Son katılım tarihi : 30 Kasım
Katılım sınırı : 50000
Şu an üyeyken de yararlanabiliyor muyum yoksa bu üyeliği iptal edip yeni bir üyelik mi yapmam gerekiyor acaba

Erlik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
banka kartıyla oluyor mu?
Özellikle kredi kartı diye belirtmişler tüm maddelerde banka kartı olsa belirtirlerdi diye düşünüyorum.
Örnek : "13 Kasım - 30 Kasım 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile Hepsiburada Premium üyeliği satın alan müşteriler, 6 ay boyunca aylık 19.90 TL yerine 1 TL ödeme yapacaktır."
Şu an üyeyken de yararlanabiliyor muyum yoksa bu üyeliği iptal edip yeni bir üyelik mi yapmam gerekiyor acaba
Hali hazırda premium üyelik varsa da oluyor mu
Yeni üye diye bir şey belirtmemişler. Kart varsa 1 aylık buradan deneyip olmazsa yine yıllık paket alınabilir.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Erlik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu ay süresi bitecekse süre bitiminde alınabilir gibi duruyor. DH'den birisinin yazısını paylaşıyorum:

"Benim dün bitmisti bugün aldım oldu, mevcut üyeliği tamamen sonlandırdiktan sonra 1 TL ye alabildim"

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mehmet Akca
1 TL ye aylık premiuma geçiş yaptım. Bu aralar lazım oluyor yararlanmak lazım

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
kredi kartının kendi adımıza mı olması gerekli ?

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Metehan
Faydalandım teşekkürler. Şuanda aylık planı seçtim 1 TL tahsil edildi. İlk 6 ay aylık 1 er TL tahsil edilecek anladığım kadarıyla
Mesaj otomatik birleştirildi:

kredi kartının kendi adımıza mı olması gerekli ?
Kız arkadaşıma da yapacağım bunu ben de merak ediyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,112
Üyeler
140,771
Son üye
Emxwave
Top Bottom