Neler Yeni

Yardım Hepsiburada premium hakkında

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Merhaba gençler.

Az önce şu usb belleğin kargo parasını beleşe getirmek için 1 TL'ye hepsiburada premium aldım. https://www.hepsiburada.com/adata-u...VmIxoCR1npAB_EAQYASABEgL61vD_BwE&gclsrc=aw.ds

Tam olarak hepsiburada premium 11 mayısa kadar sürecek tam olarak nelerden yararlanabilirim. Sanırım arada bir premiuma özel şeyler oluyor özellikle bayramda birşeyler bekliyorum ama tam bilgim yok. Kullanan yardımcı olursa sevinirim. Özel kupon fln veriyor mu bilgi verirseniz geniş sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Halit Kalyoncu
Merhaba gençler.

Az önce şu usb belleğin kargo parasını beleşe getirmek için 1 TL'ye hepsiburada premium aldım. https://www.hepsiburada.com/adata-u...VmIxoCR1npAB_EAQYASABEgL61vD_BwE&gclsrc=aw.ds

Tam olarak hepsiburada premium 11 mayısa kadar sürecek tam olarak nelerden yararlanabilirim. Sanırım arada bir premiuma özel şeyler oluyor özellikle bayramda birşeyler bekliyorum ama tam bilgim yok. Kullanan yardımcı olursa sevinirim. Özel kupon fln veriyor mu bilgi verirseniz geniş sevinirim.
Tüm ürünlerde kargo bedava özellikle kupon falan vermiyor. Ayda yılda bir premium üyelere özel indirimler oluyor denk gelirsen en ala

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tüm ürünlerde kargo bedava özellikle kupon falan vermiyor. Ayda yılda bir premium üyelere özel indirimler oluyor denk gelirsen en ala
26 TL kargo ücreti vericek tim flash için gene iyi bence üstüne blue TV birde daha ne olsun. Ben üyelik al dedim kod fln sormadan direkt aldı. Üyeliği benden izinsiz yenilicek sanırım onu engelleme yolu var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Halit Kalyoncu
26 TL kargo ücreti vericek tim flash için gene iyi bence üstüne blue TV birde daha ne olsun. Ben üyelik al dedim kod fln sormadan direkt aldı. Üyeliği benden izinsiz yenilicek sanırım onu engelleme yolu var mı?
Üyeliği iptal et bi daha ki ay çekmiyor. Ay bitene kadar üyeliğin devam eder.

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
naber
bir ara yemek sepeti 220tlye alisveriseydi sanirim 80tl indirim veriyordu. premium kismindan bakabilirsin avantajlara ama birsey yoktu pek kargo dışında

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
Blu tv üyeliği veriyorlar onu kullanabilirsin. Onun dışında kayde değer pek birşeyi yok.

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Blu tv üyeliği veriyorlar onu kullanabilirsin. Onun dışında kayde değer pek birşeyi yok.
80 TL'ye flash bellek aldım kargo 26 TL idi. 1tlye hem kargo hem blutv aldım Şuanlık tek kazançları bunlar. Gene iyi Allah bereket versin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,283
Üyeler
144,410
Son üye
routersolian
Top Bottom