Neler Yeni

🔥İndirim Hepsiburada 🤝 Proteinocean İş Birliği 500 TL'ye 200 TL indirim

yaman..k

80+ Bronze
bence tam tersi muhallebiliyi yiyemedim kaç aydır ama 10 günde blueberry muffinli olanı bitirdim 2. pakete geçtim
daha çok tariflerde kullanıyorum fakat bence damla sakızı aroması çok yoğun o unda
Bilmiyorum hocam blueberry li olanı denesemde yiyemiyorum hafta sonu pankek filan yapayım belki yiyebilirim.

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Evren AYDIN
Pirinç kreması almak istiyorum bende,hindistan cevizi aldım çok tatlı geldi yiyemedim 3 4 kaşıktan sonra gitmiyor.Digerleri nasıl acaba kullanan varmi ?

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe
Bilmiyorum hocam blueberry li olanı denesemde yiyemiyorum hafta sonu pankek filan yapayım belki yiyebilirim.
ben 75gr rice cream 3 yumurta koyup pancake gibi tekte pişiriyorum üzerine fıstık ezmesi sürüp muz ve yabanmersini koyuyorum
muhallebi aromalıyla pek güzel olmuyordu fakat blueberry muffin ile baya hoşuma gidiyor

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Evren AYDIN
Yeni çıkan kahvesi nasıl acaba 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kilo verirken pirinç kreması kullanılırmı ? Öğün yerine yiyebilirmiyiz

yaman..k

80+ Bronze
ben 75gr rice cream 3 yumurta koyup pancake gibi tekte pişiriyorum üzerine fıstık ezmesi sürüp muz ve yabanmersini koyuyorum
muhallebi aromalıyla pek güzel olmuyordu fakat blueberry muffin ile baya hoşuma gidiyor
Hocam yaban mersini nerden aldınız ben bulamıyorum hiç bir yerde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mert
Yeni çıkan kahvesi nasıl acaba 😁

Kilo verirken pirinç kreması kullanılırmı ? Öğün yerine yiyebilirmiyiz
kilo verirken kütle koyacaksan kalori açığını karb. ı az alıp yapıcaksın yeteri kadar protein ve yağ alırsan mis gibi olursun öğün yerine sadece koyma bence hocam protein kaynağıda olsun elbet

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe
Hocam yaban mersini nerden aldınız ben bulamıyorum hiç bir yerde.
migros carrefour falan büyüklerinde oluyor
carrefourda 125gr paket 90tl
migrosda 50 45 arası değişiyor migrosdan al 3m migroslarda genelde girişte oluyor
1716321379014.png

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Evren AYDIN
kilo verirken kütle koyacaksan kalori açığını karb. ı az alıp yapıcaksın yeteri kadar protein ve yağ alırsan mis gibi olursun öğün yerine sadece koyma bence hocam protein kaynağıda olsun elbet
Yok hocam önce kiloyu halledeyim diyorum pratik şeyler arıyorum iş yerinde yemek için o yüzden princ kreması alsammi diyordum

RennH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
hüseyin güven
Vücuda aldığın her besin, takviye ne olursa olsun her zaman bir Doktor tavsiyesi veya gözetimi altında alınmalı işin doğrusu bu. Fakat bunlar ilaç değil takviye ve vücut her vitamini üretemez, örneğin bahsettiğin B12 bunu dışarıdan besinler, takviyeler ile alınması gerekir.
hocam maalesef tamamen doğru bir yargı değil. bir tıp öğrencisi olarak şunu söylemek isterim. eksik bir vitamin ancak replasman ile giderilir mesela b12 eksikse b1 b6 b12 şeklinde satılan haplar verilir. Vucüttaki değerlerini bilmediğimiz vitaminleri kafamıza göre alırsak bunun sonuçları kötü olabiliyor. Mesela bu multivitamin haplarında bazılarında günlük çinko miktarının yüzde 120 si seklinde ibareler bulunur fakat çinkonun fazlası insülin tuttuğu için diyabete sebep olabiliyor. O yüzden kafamıza göre kullanmak pek mantıklı değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mert
Yok hocam önce kiloyu halledeyim diyorum pratik şeyler arıyorum iş yerinde yemek için o yüzden princ kreması alsammi diyordum
spor gayen yoksa bos bi ürün bence

onun yerine sandviç yaparsın hindi fümeli domatesli vs sağlıklı olsun yeterki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
987,350
Üyeler
156,164
Son üye
Whimsical