Neler Yeni

Hepsiburada Sipariş Veremiyorum

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Selim Kozan
Dostlar annemin hesabındanda kendi hesabımdan da sipariş vermeye çalıştım ama hepsinde aynı hatayı veriyo sebebini bilen varmı
Screenshot_20240515-221636.png

Haksoy06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hüseyin Aksoy
kartı sil tekrar kartı ekle olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI

Sharku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sezgin
Muhtemelen farklı hesaplardan kartı denediğin için böyle durum oldu. Daha önce arkadaşımda da olmuştu diye hatırlıyorum çözümü yok yazan uyarıya göre işlem başka bir kartla yap. Chargeback durumu için şirket süreç geliştirmiş görünen bu arada mantıklı bir süreç olmuş.

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
ahmet okan
Kartı sil yükle kaydettiğin zaman onay istiyor kod geliyor kodu girmeden geri hepsiburadaya gel olması lazım o şekilde çözmüştüm

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Selim Kozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
KART İNTERNET ALIŞVERİŞİNE AÇIK MI
Açık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muhtemelen farklı hesaplardan kartı denediğin için böyle durum oldu. Daha önce arkadaşımda da olmuştu diye hatırlıyorum çözümü yok yazan uyarıya göre işlem başka bir kartla yap. Chargeback durumu için şirket süreç geliştirmiş görünen bu arada mantıklı bir süreç olmuş.
2 farklı kartla yaptım olmadı

Sharku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sezgin
O halde üyelikte geçici yada düzenlenmesi gereken bir özellik aktifleşmiş olabilir. Yani alışveriş yapamaz gibi bir durum olmuş olabilir. MHZ arayıp destek istediğinde blok tarzı bir işlem varsa güncelleyerek destek olabilirler.

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Selim Kozan
Kartı sil yükle kaydettiğin zaman onay istiyor kod geliyor kodu girmeden geri hepsiburadaya gel olması lazım o şekilde çözmüştüm
sildim tekrar kaydettim hatta 1 lira çekip geri vericez dediler parayı çekti geri yollamadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,061
Üyeler
142,506
Son üye
LordStark
Top Bottom