Neler Yeni

Hepsiburada Teknik Sıkıntı için iade edilen ürün de fiyat farkı karşılıyor mu ?

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Sayın forum , 2020 aralık ayında 2600TL'ye aoc c27g2ze almıştım (hepsiburada satıcısından) ve o zamanlar piyasası bu civarlardadı. Ben bu monitörü günümüz de garanti yolu ile iade etmek istiyorum fakat şuan 2600tl ile iade alsam geri QHD güzel bir monitör alamayacağım.(mesala şuan aoc c27g2ze piyasada 4500tl en ucuz) Hepsiburada başka bir monitör aldırttırıyor mu fiyat farkı karşılayarak ? Yani şu şekilde ben 2600tl ile Hepsiburada'dan 4k civarlarına filan başka bir monitör alabilir miyim ?

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Fiyat iadesi alırsan ödediğini verirler. Değişim istersen aynısını veya mislini vermek zorundalar.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Sayın forum , 2020 aralık ayında 2600TL'ye aoc c27g2ze almıştım (hepsiburada satıcısından) ve o zamanlar piyasası bu civarlardadı. Ben bu monitörü günümüz de garanti yolu ile iade etmek istiyorum fakat şuan 2600tl ile iade alsam geri QHD güzel bir monitör alamayacağım.(mesala şuan aoc c27g2ze piyasada 4500tl en ucuz) Hepsiburada başka bir monitör aldırttırıyor mu fiyat farkı karşılayarak ? Yani şu şekilde ben 2600tl ile Hepsiburada'dan 4k civarlarına filan başka bir monitör alabilir miyim ?
Maalesef olay iade ise fatura üzerinden senden çıkan parayı iade ederler. Herhangi bir garanti tarafından sıkıntı mevcut değil ise 2.600 TL yi sana 4.000 TL olarak donemezler belki sadece şu olur sıkıntılı bir süreç yaşanır ise ürün de değişim yaparlar eğer stoklarda yok ise farklı ürün alternatifi önerirler.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat iadesi alırsan ödediğini verirler. Değişim istersen aynısını veya mislini vermek zorundalar.
Mislini derken istediğim mislini seçebilir miyim ? Aynı marka olmak zorunda mı ?

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Mislini derken istediğim mislini seçebilir miyim ? Aynı marka olmak zorunda mı ?
Ya teklif sunarlar ya da aynı markanın bir üst modelini verirler.Evet aynı marka olmak zorunda ekstrem bir durum olmadıkça.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
Detay vermemişsiniz ne arızası oldu da iade edeceksiniz?

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Maalesef olay iade ise fatura üzerinden senden çıkan parayı iade ederler. Herhangi bir garanti tarafından sıkıntı mevcut değil ise 2.600 TL yi sana 4.000 TL olarak donemezler belki sadece şu olur sıkıntılı bir süreç yaşanır ise ürün de değişim yaparlar eğer stoklarda yok ise farklı ürün alternatifi önerirler.
O ürün alternatifi 2600tl değerlerinde filan mı olur yine ve aoc mu olur ? Zaten değişim yapsam elime bir şey geçmiyecek. Model kaynaklı aşırı ghosting var. Ben bu modelden kurtulmak istiyorum aslında.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
Ghostingten dolayı mislini alamazsınız. En fazla para iadesi olur

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Detay vermemişsiniz ne arızası oldu da iade edeceksiniz?
Aşırı rahatsız edici ghosting var. Bu modelden kurtulmak istiyorum ve 2k 165-144hz 1ms mprt + 1ms gtg bir monitör istiyorum bunun yerine.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Aşırı rahatsız edici ghosting var. Bu modelden kurtulmak istiyorum ve 2k 165-144hz 1ms mprt + 1ms gtg bir monitör istiyorum bunun yerine.
Ekran modlarıyla oynayınca ghosting hala oluyor mu?

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
O ürün alternatifi 2600tl değerlerinde filan mı olur yine ve aoc mu olur ? Zaten değişim yapsam elime bir şey geçmiyecek. Model kaynaklı aşırı ghosting var. Ben bu modelden kurtulmak istiyorum aslında.
Hakkını ararsan iş hakem heyetine vsvs gider ise istediğini alırsın. Ama sen ghosting diyorsun o konu da pek bir garanti durumu olup değişim iade yapacaklarını sanmıyorum. Bu arada ürünü yeni mı aldınız ve sadece ghosting olayı mı var

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
sen garantiye gönder onlar tamir edilecek birşeyse yapıp gönderecekler teknik servis yapamazsa para iadesi mi yoksa değişim mi istersiniz diye sorar. aynı model ellerinde yoksa benzer model önerirler kabul etmezseniz para iadesi olur fark verirler mi bilmem ama tüketici haklarına verirseniz güncel fiyat üzerinden iade alırsınız. tabi önce iadeye onay vermesi lazım teknik servisin

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
Önce teknik servise yollayıp iade/değişim formu almanız lazım. Anca öyle yaparlar ki ben vereceklerini düşünmüyorum

Top Bottom