Neler Yeni

Hepsiburada Teknik Sıkıntı için iade edilen ürün de fiyat farkı karşılıyor mu ?

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Ekran modlarıyla oynayınca ghosting hala oluyor mu?
Denemediğim şey kalmadı , onedrive strong da , low inputlag filanda açık ama depar etmiyor. 1080p de 3070 e yakışmıyor.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Sayın forum , 2020 aralık ayında 2600TL'ye aoc c27g2ze almıştım (hepsiburada satıcısından) ve o zamanlar piyasası bu civarlardadı. Ben bu monitörü günümüz de garanti yolu ile iade etmek istiyorum fakat şuan 2600tl ile iade alsam geri QHD güzel bir monitör alamayacağım.(mesala şuan aoc c27g2ze piyasada 4500tl en ucuz) Hepsiburada başka bir monitör aldırttırıyor mu fiyat farkı karşılayarak ? Yani şu şekilde ben 2600tl ile Hepsiburada'dan 4k civarlarına filan başka bir monitör alabilir miyim ?
2020 Aralık yazmışsınız pardon görmedim olay sadece ghosting ise bir şey yapmazlar garanti kapmasina giren bir olay değil.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
sen garantiye gönder onlar tamir edilecek birşeyse yapıp gönderecekler teknik servis yapamazsa para iadesi mi yoksa değişim mi istersiniz diye sorar. aynı model ellerinde yoksa benzer model önerirler kabul etmezseniz para iadesi olur fark verirler mi bilmem ama tüketici haklarına verirseniz güncel fiyat üzerinden iade alırsınız. tabi önce iadeye onay vermesi lazım teknik servisin
Uğraşacak zamanım var. Tüketici Hakları 1 ay içinde filan hâlleder mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2020 Aralık yazmışsınız pardon görmedim olay sadece ghosting ise bir şey yapmazlar garanti kapmasina giren bir olay değil.
Ama aşırı rahatsız edici oyunlarda göze batıyor özellikle aaa oyunlarda black smearing yaşıyorum , verdikleri 0.5ms mprt değeri ile göz boyadıklarını filan bahane etsem olmaz mı ?

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Benim gözlemlediğim genelde hep para iadesi olur bu konularda ,o da gayet firma için güzel çözüm ,zamanın 2600TL’si ile şimdinin 2600TL’si aynı olmadığı için firma kârlı bir yöntem olarak iadeyi seçer.

Ellerinde olsa bile göndermeyip iade eden çok firma gördü bu gözler.Sonuç olarak firma kârlı çıkıyor bu işten.

Zamanında 2600TL örneğin 260 dolar ediyorsa şuan 200 dolar bile etmiyor,firma da bunu bildiğinden iade aldığı üründen bile kâr ediyor.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Benim gözlemlediğim genelde hep para iadesi olur bu konularda ,o da gayet firma için güzel çözüm ,zamanın 2600TL’si ile şimdinin 2600TL’si aynı olmadığı için firma kârlı bir yöntem olarak iadeyi seçer.

Ellerinde olsa bile göndermeyip iade eden çok firma gördü bu gözler.Sonuç olarak firma kârlı çıkıyor bu işten.

Zamanında 2600TL örneğin 260 dolar ediyorsa şuan 200 dolar bile etmiyor,firma da bunu bildiğinden iade aldığı üründen bile kâr ediyor.
Yapacak bir şey yok o zaman. Maalesef ülkemizin ekonomik stabiletesi olmadığı için böyle şeylerle karşılaşıyoruz. Galiba 2 çözüm var 2600tl iade alıp üstüne para eklemek ya da bir ümit TL'nin değer kazanmasını beklemek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Metehan Usta
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Bilgisayar, Müzik
Instagram
https://www.instagram.com/metehannusta/
Facebook
metehanusta007
Zarar etmemek adına iade değil değişim talep ediniz.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Değişim talep edip yeni gelen ürünü sıfır kutulu halde satışa koyardım ben olsam. Daha mantıklı duruyor.
Ancak ghosting'in servis kapsamına girip girmediğini bilmiyorum.

Erimtan

80+ Bronze
Değişim alıp kutuyu açmadan sıfır şekilde satmak daha mantıklı gibi alıcı kolay bulunurmu onu bilmiyorum ama bana bu şekilde daha mantıklı gibi geliyor.

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Onur
Dilimizde tüy bitti pahalı ürünleri amazondan alın kafanız rahat olsun Hepsiburada trendyol gibi yerlerden almayın

Bu yerler çoğu zaman kutusunu açmışsın diyip iade bile almıyorlar

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Yapacak bir şey yok o zaman. Maalesef ülkemizin ekonomik stabiletesi olmadığı için böyle şeylerle karşılaşıyoruz. Galiba 2 çözüm var 2600tl iade alıp üstüne para eklemek ya da bir ümit TL'nin değer kazanmasını beklemek.
İade almanızı önermezdim açıkçası ,onun yerine kusurunu belirterek monitörü satmak daha mantıklı.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
Uğraşacak zamanım var. Tüketici Hakları 1 ay içinde filan hâlleder mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama aşırı rahatsız edici oyunlarda göze batıyor özellikle aaa oyunlarda black smearing yaşıyorum , verdikleri 0.5ms mprt değeri ile göz boyadıklarını filan bahane etsem olmaz mı ?
1 yıla kadar sürer thh

Top Bottom