Neler Yeni

Hepsiburadadan Telefon kaç günde gelir?

kırmızışarapp

80+ Silver
Ayn hocam iyi olur adamın dediği doğrumu diye bu arada oyun baya büyük internetiniz iyidir inşallah rahat yüklersiniz sonuçları burayada yazarsanız sevinirim
1000/1000 internet var. Telefonla wifi ile 600-600 civarını gördüm maksimum. O konuda sıkıntı yok. :D

ynsmr_cgn

80+
Ben genelde mobilden çok aşırı büyük oyunlar oynamam. Aralarında 2gblık bir ram farkı var. Çok fark yaratacağını sanmıyorum. Bence daha çok optimizasyonla alakalı bir durum senin dediğin. Sırf sen öyle dedin diye şuan yüklüyorum oyunu bakıcam. Bayadır adını duyup duruyordum bir bakayım hemde nasılmış.
Genshin impact a bende yeni başladım bilgisayardan çok sarıyor :D
bütçeni zorlayıp iphone 11 alsaydın keşke bende var dünyanın en iyi telefonu diyebilirim (apple serilerine)
Maalesef çıkabileceğim maksimum bütçe buydu ve yazılım işleri ile uğraşacağım için android benim için daha iyi bir tercih olacaktır diye düşünüyorum.
2. elde alabilirdi aradaki fiyat farkı 2,5 k
2.el düşünmedim hiç

kırmızışarapp

80+ Silver
2. elde alabilirdi aradaki fiyat farkı 2,5 k
Kullanan arkadaşlarım var. Benim çektiğim videolarla onların çektiği arasında çok fark var gibi geliyor ya. Bilemiyorum belki bana öyle geliyordur.

ynsmr_cgn

80+
Bende aynı telefonu kullanıyorum. Aylardır bir sorununu görmedim. İlk hafta şarjın hızlı bitecek. Merak etme telefonda sorun yok. Kullanım analizi yapıyor. İncelemesini yapmıştım. İstersen merakını giderebilirsin. Alta bıraktım.
Bu yorumu yeni gördüm teşekkür ederim bir inceleyeceğim.

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
Genshin impact a bende yeni başladım bilgisayardan çok sarıyor :D

Maalesef çıkabileceğim maksimum bütçe buydu ve yazılım işleri ile uğraşacağım için android benim için daha iyi bir tercih olacaktır diye düşünüyorum.

2.el düşünmedim hiç
knk bende yazılımla uğraşıyorum onun için telefonu riske atmana hiç gerek yok :D tablet le işimi görüyprm ben

kırmızışarapp

80+ Silver

kırmızışarapp

80+ Silver
Hocam bekleriz sıkıntı yok zabaha gadar burdayızzz
Amerika serverinde başlattı. Ben Avrupa yaptım. İndirmeyi etkiler mi ya. Avrupa daha yakın olduğu için daha hızlı olur dedim xd

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,113
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

kırmızışarapp

80+ Silver

kırmızışarapp

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular