Neler Yeni

her ayarda aynı fps değerlerini alıyorum?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,709
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

eduppp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
emrecan
Eğer MSI Afterburner ile FPS testi yapıyorsan monitörün kaç hz ise o değerden yukarı çıkmaz otomatik ayarlıyor ama bazen yukarı çıkabiliyor. Zaten yukarı çıksa da monitörün kaç hz ise o değerden yukarı fps değerini göremezsin. Örnek monitörün 75 hz ise 150 fps alsan bile monitörün sanma bunun 75'ini gösterir.
tamam anladım da gta v de 70 fps üstüne çıkamıyorum monitörüm 144 hz olmasına rağmen

TUNC3L

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Özgür Can Tuncel
sistemini gördümde büyük kazıklanmışsın ben tüm ekipmanlar dahil monitör dahil 2060 super ryzen 5 3600 7.5 k ya topladım da epic sistem . ekran kartını değiştirdim sadece

SabroNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin Demir
arkadaşlar sistemi yeni aldım ama her oyunda en düşük ve en yüksek ayarlar farketmeksizin sürekli aynı fps değerlerini alıyorum. ne yapmam gerekiyor? sürücler dahil her şey güncel aldığımdan beri bu sıkıntıyı yaşıyorum hevesim kursağımda kaldı resmen..
Darbogaz yapmazki ama internetden aldiysan 14 gun icinde iade var iade et yeni sistemi al donanim arsivi nin msi after burner den acip baktinmi kullanim oranlarina fln

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Ferit Paşalarlı
darboğaz yapiyo olabilir bide ram i keşke (8×2) yapsaydin fpsinde ciddi bi artiş olurdu

Xalo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf
Frame Limiter , V-Sync gibi ayarları kapat.Gta 5 için belgelerimden settings dosyasını düzenleyebilirsin YoutTube'da videolar bolca var.İyi vakitler dilerim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Adem DUMAN
Bilgisayarını performans odaklı ayarlarsan bence faydasını görürsün.

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Dostum darboğaz yapmaz bu sistem ile. Büyük ihtimalle Nvida ayarlarını kurcalaman gerek. Bende de Monster abra a5 v16.3 var. İlk başlarda 0 ayar almıştım. Aynı sorun bende de vardı. Nvidia ayarlarını kurcaladım, düzenledim(internetten bakabilirsin optimal ayarlara). Sonrasında Windows 10 optimal ayarlara getirdim ve sorunum ortadan kalktı. Bu arada COD Warzonede optimizasyon sıkıntısı var. O oyunu kafana takma.

eduppp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
emrecan
Darbogaz yapmazki ama internetden aldiysan 14 gun icinde iade var iade et yeni sistemi al donanim arsivi nin msi after burner den acip baktinmi kullanim oranlarina fln
internetten almadım ne yazık ki iade de edilmiyor msi afterburner da her şey normal darboğaz yapmaz değil mi bu sistem?

eduppp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
emrecan
Dostum darboğaz yapmaz bu sistem ile. Büyük ihtimalle Nvida ayarlarını kurcalaman gerek. Bende de Monster abra a5 v16.3 var. İlk başlarda 0 ayar almıştım. Aynı sorun bende de vardı. Nvidia ayarlarını kurcaladım, düzenledim(internetten bakabilirsin optimal ayarlara). Sonrasında Windows 10 optimal ayarlara getirdim ve sorunum ortadan kalktı. Bu arada COD Warzonede optimizasyon sıkıntısı var. O oyunu kafana takma.
rica etsem bu nvidia ayarları için bi video atabilirmisiniz bana?

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Dostum video paylaşmak ban sebebi mi bilmiyorum ama şöyle atayım: Optimal ayarlar

NOT: Bu arada physx ayarını elleme. Diğerlerini yapabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,115
Üyeler
153,498
Son üye
exposure
Top Bottom