Neler Yeni

her ayarda aynı fps değerlerini alıyorum?

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
hocam peki bu ayarları yaptıktan sonra oyun içinde kalitem düşmez mi? grafikler vs?
Düşüyor ama çok ufak kalite farkı oluşuyor.İstersen dene. Hiç bir şeyin değişmediğini anlarsın. Yani En iyi ekran kartında olsa bu ayarları max'a çeksen gene oyunlarda problem yapıyor. En iyi ayarları dediğim gibi güncel sitelerden de takip edebilirsin. Link atamıyorum buraya ama ayrıntılı anlatılıyor. Onlara bakarak ayarlarsın.

slmtkl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
selim tekeli
Diğer oyunlar için değilde Csgoda bende problem yaşıyorum.. Full grafik ayarlarda yüksek fpsler alırken grafik ayarlarını düşürünce yüksek ayarlardan daha düşük fps alıyorum.. Oyunla ilgili bir problem sanırım
o darboğazdan olabilir bende gta 5 i normal ayarlarda 5 fps en yükek ayarlarda 25 fps alıyorum

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Hortlatıyorum ama düzeldi mi? Ve kaç FPS alıyorsunuz?

Scorfield

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammet Ali
Hortlatıyorum ama düzeldi mi? Ve kaç FPS alıyorsunuz?
Aga bende şuan bu sorun var . Laptopta. Öyle araştıtırken denk geldi. Sorunum devam ediyor çözüm araştırıyorum forum forum. Bu sorunu olanlar foruma konu açmış herkes klasik cevap ram ekle nvidia ayarı yap falan. Ya zaten o ayarları yapıp son çare forumlara geliyoruz. Aşırı sinir oldum. Neyse sorun devam ediyor oynadığım oyunlarda bütün ayarlarda aynı fps.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,187
Üyeler
153,512
Son üye
yigitbolukbasi
Top Bottom