Neler Yeni

Rehber Her Bütçeye Uygun GamePad Önerisi

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
B
Bunu almayı düşünüyorum o yüzden rehberi 4 gözle bekliyorum.Bu ürünle alakalı gördüğüm 3 yorumdan 1 i tuşların bozuk olmasıydı öyle mi merak ettim.
Ben de Pusudayım hocam.Ben de alacağım ancak bozulursa bir daha alamam gibime geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berat-Duman
Instagram
@beratsmoke
Steam
433984699
Arkadaşlar Baktım ki Forumda Bütçelere Uygun Game Pad Önerisi Yok Bende Yapayım Dedim.Eğer Daha İyi Önerileriniz Olursa Yazın Faydalanalım
0-50 TL
Arkadaşlar Bu Bütçede Gamepad Almanızı Önermem.Alacağınız Gamepad Hemen Bozuladabilir Ya Da Yıllarca Kullanıladabilir
Snoppy SG-401
50-100 TL
Arkadaşlar Bu Bütçede Alacağımız Gamepadler de Pek Sağlıklı Olmayacaktır.Ha Hiç Bütçe Arttıramıyorsanız Şunları Alabilirsiniz:
https://www.akakce.com/oyun-kolu/en-ucuz-snopy-rampage-sg-r218-kablolu-ps3-PC-fiyati,83483379.html (Bu Kol İtopya'da İndirimdeyken 90tlye Düşüyor)
https://urun.n11.com/joystick-ve-ga...medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.18.1 ( R-218 Bu Koldan Daha İyi.Eğer R218 Bulamazsanız Buna Yönelebilirsiniz)
100-200 TL
Bu Bütçede Xbox 360 Gamepadı Almanız Sağlıklı Olucaktır.Hem Kalitelidir Hem de Win10 İle Uyumludur
200-300 TL
Bu bütçede Alabileceğiniz 2 Adet Gamepad Var:
Eğer Bütçeniz 200tlyi Az biraz Aşıyorsa Bunu
Bütçeniz 300tlyi Buluyorsa Bunu
Almanız Sağlıklı Olucaktır.
300 Veya Daha Yüksek Bütçe
Arkadaşlar Bu Bütçede Alabileceğiniz gamepadler Oldukça Kaliteli Olucaktır.Uzun Yıllar Sizi Götüreceğini Düşünüyorum

(Neden PS3 Kolu Önermedin Diyecekler Olucaktır:
Arkadaşlar Ps3 Kolu Hem PCde Tam Uyumlu Değil Hem De Çakma Olmayan Ps3 Kolu Bulmak Çok Zor )

(Arkadaşlar Bu Rehber İşlerinde Biraz Acemiyim.Bir Kusurum Varsa Affola.Eğer Daha İyi Önerileriniz Varsa Aşağıya Yazın )
Teşekkürler
knk ben kumaş kullanıyorum direk
Herhangi bir pazardan ve ya kumaş satan bir yerden Penye tarzı kumaş alırsan adamların saattığı 500tl lik mousepad ile aynı hissiyatı veriyor.
XD Bu arada artısı bir kaç metre de alabilirsin bu arada kumaşı alırsan katlayıp kullanmanı tercih ederim.
bir artısı daha var yemek yerken yada bir şey içerken masana döküldü ne yapacaksın kumaş ile sileceksin zaten çok yer kaplamadığı için
çamaşır makinesine at bir kaç saate tertemiz XD
Bİ DAKİKA BEN MOUSE PAD diye okudum lan boşuna yazdım once şeyi

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Eline sağlık
Resimlerle konuyu zenginlestirmenizi öneririm

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
Sizin yaşamamanız kimsenin yaşamayacağı anlamına gelmiyor ki. O zaman ben de diyeyim ki "ben bunu yaşadım kesinlikle almayın" sadece garanti değil.
ben öneri verdim sadece kendi deneyimlerim üzerinden
ben de sizin yaşamanız herkesin yaşayacağı anlamına gelmiyor diyorum o zaman

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
knk ben kumaş kullanıyorum direk
Herhangi bir pazardan ve ya kumaş satan bir yerden Penye tarzı kumaş alırsan adamların saattığı 500tl lik mousepad ile aynı hissiyatı veriyor.
XD
yanlış konu :D

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
ben öneri verdim sadece kendi deneyimlerim üzerinden
ben de sizin yaşamanız herkesin yaşayacağı anlamına gelmiyor diyorum o zaman
Hocam bir kere genel olarak baktığınızda tam destek bulundurmuyor windows ps3 kollarında. Diyelim ki yazılım sıkıntı çıkarttı birinde. Riske girmeye gerek yok

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Doğukan
300tl üzerine xbox one s kolu da eklenmeli.

düzeltme: o fiyatlar ne olmuş ya. ben en son baktığımda 400-500 liraydı. şimdi uçmuşlar.
almayı düşünüyordum 250-300 olsa kesin alırdım, 400-500 olsa zorlar yine alırdım da şu anki fiyatlar alınacak gibi değil maalesef :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

300 TL'ye ve üstü alınabilecek en iyisi sizce hangisidir?

Top Bottom