Neler Yeni

Rehber Her Bütçeye Uygun GamePad Önerisi

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
almayı düşünüyordum 250-300 olsa kesin alırdım, 400-500 olsa zorlar yine alırdım da şu anki fiyatlar alınacak gibi değil maalesef :(
bende one kontrolcüsü var. kablosuz bağlanmıyor pcye ama ona rağmen çok memnunum. 400-500 lirayken sırf kablosuz olacak diye vermek saçma gelmişti de almamşıtım. series x ve s çıkınca ucuzlar diye düşünmüştüm ama fiyatlar katladıkça katlamış. şimdi hiç alınmaz.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
bu arada gamepadden anlıyorsanız size bir soru sormak isterim benim bu aldığım 30tl lik gamepadde titreşim var içini açıp baktım titreşim motorları da var ama ben çalıştıramıyorum bu titreşimi nasıl çalıştırıcam?

FarukEmreÇelik

80+ Bronze
Arkadaşlar Baktım ki Forumda Bütçelere Uygun Game Pad Önerisi Yok Bende Yapayım Dedim.Eğer Daha İyi Önerileriniz Olursa Yazın Faydalanalım
0-50 TL
Arkadaşlar Bu Bütçede Gamepad Almanızı Önermem.Alacağınız Gamepad Hemen Bozuladabilir Ya Da Yıllarca Kullanıladabilir
Snoppy SG-401
Alıntıyı görüntüle
50-100 TL
Arkadaşlar Bu Bütçede Alacağımız Gamepadler de Pek Sağlıklı Olmayacaktır.Ha Hiç Bütçe Arttıramıyorsanız Şunları Alabilirsiniz:
Alıntıyı görüntüle
https://www.akakce.com/oyun-kolu/en-ucuz-snopy-rampage-sg-r218-kablolu-ps3-PC-fiyati,83483379.html (Bu Kol İtopya'da İndirimdeyken 90tlye Düşüyor)
Alıntıyı görüntüle
https://urun.n11.com/joystick-ve-ga...medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.18.1 ( R-218 Bu Koldan Daha İyi.Eğer R218 Bulamazsanız Buna Yönelebilirsiniz)
100-200 TL
Bu Bütçede Xbox 360 Gamepadı Almanız Sağlıklı Olucaktır.Hem Kalitelidir Hem de Win10 İle Uyumludur
Alıntıyı görüntüle
200-300 TL
Bu bütçede Alabileceğiniz 2 Adet Gamepad Var:
Eğer Bütçeniz 200tlyi Az biraz Aşıyorsa Bunu
Alıntıyı görüntüle
Bütçeniz 300tlyi Buluyorsa Bunu
Alıntıyı görüntüle
Almanız Sağlıklı Olucaktır.
300 Veya Daha Yüksek Bütçe
Arkadaşlar Bu Bütçede Alabileceğiniz gamepadler Oldukça Kaliteli Olucaktır.Uzun Yıllar Sizi Götüreceğini Düşünüyorum
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

(Neden PS3 Kolu Önermedin Diyecekler Olucaktır:
Arkadaşlar Ps3 Kolu Hem PCde Tam Uyumlu Değil Hem De Çakma Olmayan Ps3 Kolu Bulmak Çok Zor )

(Arkadaşlar Bu Rehber İşlerinde Biraz Acemiyim.Bir Kusurum Varsa Affola.Eğer Daha İyi Önerileriniz Varsa Aşağıya Yazın )
Teşekkürler
Vay vay vay tavukdönerayran abin sana hayraan

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Eline sağlık
Resimlerle konuyu zenginlestirmenizi öneririm
Sizi mi kıracağım ekledim fotoları
Mesaj otomatik birleştirildi:

almayı düşünüyordum 250-300 olsa kesin alırdım, 400-500 olsa zorlar yine alırdım da şu anki fiyatlar alınacak gibi değil maalesef :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

300 TL'ye ve üstü alınabilecek en iyisi sizce hangisidir?
Pusat pro en mantıklısı bence hocam

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
Hocam bir kere genel olarak baktığınızda tam destek bulundurmuyor windows ps3 kollarında. Diyelim ki yazılım sıkıntı çıkarttı birinde. Riske girmeye gerek yok
snopy alıp 2 ay sonra bozulmasındansa alıp iade etmeyi tercih ederim

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
bu arada gamepadden anlıyorsanız size bir soru sormak isterim benim bu aldığım 30tl lik gamepadde titreşim var içini açıp baktım titreşim motorları da var ama ben çalıştıramıyorum bu titreşimi nasıl çalıştırıcam?
Hocam programı yok mu gamepadin ?

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Phenoma

80+ Silver
Arkadaşlar Baktım ki Forumda Bütçelere Uygun Game Pad Önerisi Yok Bende Yapayım Dedim.Eğer Daha İyi Önerileriniz Olursa Yazın Faydalanalım
0-50 TL
Arkadaşlar Bu Bütçede Gamepad Almanızı Önermem.Alacağınız Gamepad Hemen Bozuladabilir Ya Da Yıllarca Kullanıladabilir
Snoppy SG-401
Alıntıyı görüntüle
50-100 TL
Arkadaşlar Bu Bütçede Alacağımız Gamepadler de Pek Sağlıklı Olmayacaktır.Ha Hiç Bütçe Arttıramıyorsanız Şunları Alabilirsiniz:
Alıntıyı görüntüle
https://www.akakce.com/oyun-kolu/en-ucuz-snopy-rampage-sg-r218-kablolu-ps3-PC-fiyati,83483379.html (Bu Kol İtopya'da İndirimdeyken 90tlye Düşüyor)
Alıntıyı görüntüle
https://urun.n11.com/joystick-ve-ga...medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.18.1 ( R-218 Bu Koldan Daha İyi.Eğer R218 Bulamazsanız Buna Yönelebilirsiniz)
100-200 TL
Bu Bütçede Xbox 360 Gamepadı Almanız Sağlıklı Olucaktır.Hem Kalitelidir Hem de Win10 İle Uyumludur
Alıntıyı görüntüle
200-300 TL
Bu bütçede Alabileceğiniz 2 Adet Gamepad Var:
Eğer Bütçeniz 200tlyi Az biraz Aşıyorsa Bunu
Alıntıyı görüntüle
Bütçeniz 300tlyi Buluyorsa Bunu
Alıntıyı görüntüle
Almanız Sağlıklı Olucaktır.
300 Veya Daha Yüksek Bütçe
Arkadaşlar Bu Bütçede Alabileceğiniz gamepadler Oldukça Kaliteli Olucaktır.Uzun Yıllar Sizi Götüreceğini Düşünüyorum
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

(Neden PS3 Kolu Önermedin Diyecekler Olucaktır:
Arkadaşlar Ps3 Kolu Hem PCde Tam Uyumlu Değil Hem De Çakma Olmayan Ps3 Kolu Bulmak Çok Zor )

(Arkadaşlar Bu Rehber İşlerinde Biraz Acemiyim.Bir Kusurum Varsa Affola.Eğer Daha İyi Önerileriniz Varsa Aşağıya Yazın )
Teşekkürler
Çok güzel inceleme olmuş, Ben de Monster Pusat almayı düşünüyordum ama sonra vazgeçip Ps5 e karar kıldım (Yurt D.)

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Yok ben direk Ps5 in kendini alacağım. 😂 😂 .Alıp PC den Pes filan oynarız demiştik babamla ama sonra salona Ps5 almaya karar verdik ucuz bulunca.
Bence Türkiyede xbox daha mantıklı.Gamepass denen bir nimet var sonuçta.Ps5in Bir oyununa karşılık 12 aylık game pass alınır

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
F710 önermiyorum.
Bağlantı sorunu var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,157
Üyeler