Neler Yeni

Her Gün Ücretsiz Steam Random Key Kazanmak! (GÜNCEL)

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
berk
eklentiyi kurdum daha sonra nasıl kullanıcam yani
Keyi kullanmayı bir daha deneyin altta belirttiğim yerden (Steam burası farklı bir yer değil. Sadece tarayıcıdan key etkinleştirmek için.) Kullandıktan sonra yazacaktır.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Neresi saçma
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani bu kadar kolay key alacağımı sanmıyordum ben hep steamde cevher yapıp key alırdım seneler önce

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

BehzatÇ.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
behzat
Keyi kullanmayı bir daha deneyin altta belirttiğim yerden (Steam burası farklı bir yer değil. Sadece tarayıcıdan key etkinleştirmek için.) Kullandıktan sonra yazacaktır.
aynen cıktı kanka magicka gamer bundle diye bişeymiş 4 TL :)

• Beğen

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
SÜRESİZ BİR ETKİNLİKTİR (HALA DEVAM EDİYOR 11/02/2022)

İndieGala'yı bilen bilir gayet güvenilir bir sitedir. İndie oyunlar çıkartır/Bundle satar. Bu sitenin uzun zamandır yaptığı bir Steam Key dağıtımı var. Ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve 120 civarı oyun kazandım

NOT 1: Her key kazandığınızda AYNI GÜN içerisindeki bir sonraki oyununuzdan 8 saniye eksiliyor. 50 GalaSilver ile 1 saniye takaslayabiliyorsunuz. (GalaSilver İndiegala'nın ücretsiz para birimi. Her gün yenileniyor. çekilişlere katılmak için vs. kullanılıyor.)

NOT 2: Çakallık yapıp 2 hesaptan birden yapmaya çalışmayın ki zaten yapamazsınız İndiegala buna izin vermiyor.

NOT 3: Kart düşüren, AAA oyunlar çıkabiliyor yazdıklarına göre.

1- ''Win a FREE Steam Key!'' Bölümüne Tıklıyoruz.

Alıntıyı görüntüle

2- Play'e Tıklıyoruz.

Alıntıyı görüntüle

3- Challenge Butonuna Tıklıyoruz.

Alıntıyı görüntüle

4- Size Bir Görev Veriyor ve 60 Saniyede Yapmanızı İstiyor (Korkmayın Sonsuz Deneme Hakkınız Var) Tamamladıktan Sonra

Alıntıyı görüntüle

5- E-Postanıza, Key Envanterinize Eklendi Gibi Bir Mesaj Geliyor.
ENVANTERDE EMAILINIZI GIRMEYIN DIREKT GIFT LINK YAPIN.
Keyi Kullan Dedikten Sonra Steam Hesabınızda Kullanabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle
Çok teşekkürler gerçekten çalışıyor hergün girip alıyorum bugünde 100tl lik bir oyun çıktı Grand Ages: Rome diye bi oyun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler bu arada feudalife da antrenman yapabilirsiniz dst tarzı oda çok kötüde değil çok boştaysanız sarıyo

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,767
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Kaç ay geçti her gün yarım saatimi verdim yok yine de kazanamadım galiba beceriksizim

Satriani

80+ Bronze
Bugün ilk defa yaptım bu geldi .D

ssa.jpg

• Beğen

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bugün 100 TL lik oyun verdi ama incelemeler çoğunlukla olumsuz ve oyun 2010'da çıkmış. :kekw:

• Beğen

LaketrooS

80+ Silver
SÜRESİZ BİR ETKİNLİKTİR (HALA DEVAM EDİYOR 11/02/2022)

İndieGala'yı bilen bilir gayet güvenilir bir sitedir. İndie oyunlar çıkartır/Bundle satar. Bu sitenin uzun zamandır yaptığı bir Steam Key dağıtımı var. Ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve 120 civarı oyun kazandım

NOT 1: Her key kazandığınızda AYNI GÜN içerisindeki bir sonraki oyununuzdan 8 saniye eksiliyor. 50 GalaSilver ile 1 saniye takaslayabiliyorsunuz. (GalaSilver İndiegala'nın ücretsiz para birimi. Her gün yenileniyor. çekilişlere katılmak için vs. kullanılıyor.)

NOT 2: Çakallık yapıp 2 hesaptan birden yapmaya çalışmayın ki zaten yapamazsınız İndiegala buna izin vermiyor.

NOT 3: Kart düşüren, AAA oyunlar çıkabiliyor yazdıklarına göre.

1- ''Win a FREE Steam Key!'' Bölümüne Tıklıyoruz.

Alıntıyı görüntüle

2- Play'e Tıklıyoruz.

Alıntıyı görüntüle

3- Challenge Butonuna Tıklıyoruz.

Alıntıyı görüntüle

4- Size Bir Görev Veriyor ve 60 Saniyede Yapmanızı İstiyor (Korkmayın Sonsuz Deneme Hakkınız Var) Tamamladıktan Sonra

Alıntıyı görüntüle

5- E-Postanıza, Key Envanterinize Eklendi Gibi Bir Mesaj Geliyor.
ENVANTERDE EMAILINIZI GIRMEYIN DIREKT GIFT LINK YAPIN.
Keyi Kullan Dedikten Sonra Steam Hesabınızda Kullanabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle
Kullanılmış kod verdi hocam.

LaketrooS

80+ Silver
EVET
Olabiliyor arada
evet toplam 16 kod aldım ilk defa öyle çıktı bende şaşırdım. :) başka bildiğin böyle bdava veren var mı? direk site adını söylesen

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
berk
EVET

evet toplam 16 kod aldım ilk defa öyle çıktı bende şaşırdım. :) başka bildiğin böyle bdava veren var mı? direk site adını söylesen
Var 1-2 tane daha ama bu kadar kolay değil. 5-6 dk uğraştırıyor. PCye geçince atarım

LaketrooS

80+ Silver
Var 1-2 tane daha ama bu kadar kolay değil. 5-6 dk uğraştırıyor. PCye geçince atarım
Tamam hocam. Uğraştirsin sorun değil atarsanız çok iyi olur zaten :) teşekkür ederim

• Beğen
Top Bottom