Neler Yeni

Herkes internet sağlayıcısını söylesin

xAhmetBilgin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Ahmet Bilgin
arkadaşlar uzunca yazıyorum
1. poyrazwifi kocaelinde yerel dağıtıcı max 10mbps internet veriyor yetmediği için değiştirdim
2. superbox 120tlye 10mbps internet veren rezil bir firma inanılmaz ping oluyor arkadaşlar önermiyorum iptal ederkende bir ton para ödüyorsunuz
3. netspeed altyapımın 85mbpse kadar desteklediğni öğrendım ve maxımum verebildikleri 35mbpslik paketlerini aldım sınırsız 79tl ilk zamanlar mukemeldi sonradan yavaşladı ve aşırı derecede kopma sorunları yaptı
4.millenicom 3 gün önce 100mpbslik paketlerine başvurdum dün gelip evrakları imzalattılar kurmalarını bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Jan de pardalyan
Türk Telekom 8 megabit hız alıyorum çöp.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Batuhan KARALAR
Instagram
batuhan.karalar
Twitter
365batuhan
2 yıldır Turknet kullanıyorum ve YAPA altyapısında gayet memnunum :)

mertkuskapan

Software Developer
Yönetici
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
Mert Kuşkapan
Instagram
mertkuskapan
Facebook
helpmert
Twitter
mertkuskapan
Türk Telekom VDSL :)

burak52tr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak AKDEMİR
50 Mbps TTnet fiber kullanıyorum. Memnunum indirme hızı her ne kadar 50 MBps olsa da çoğunlukla 60 65 civarında. Tek kötü tarafı fiyatı 173 TL. Değiştiremiyorum da binada ve mahallede sadece Türk Telekom'un fiber altyapısı var. TürkNet'e arayıp geçmek istediğimi söyledim bana '' malesef bulunduğunuz lokasyonda türk telekomun fiber altyapısı bulunduğu için size internet sağlayamıyoruz'' dediler. Fiyatı yüksek olmasa 100 TL filan olsa gayet memnunum.

KOİOZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
KEREM KURAN
türk telekom kullanıyordum ama hiç memnun değildim bende turkcell e geçtim geçeli 2 ay oldu şuan gayet memnunum

BYzin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Bilal YAZIN

Rootz

80+
Kablonet / Uydunet.

Yaklaşık 5 senedir kullanıyorum 2 bilemedin 3 kere arıza için aramışımdır çağrı merkezini. Onun haricinde ne hızında ne de bağlantının sürekliliğinde bir sorun yaşamadım. 100MBit/500GB paketi 110 lira civarında kullanıyorum inanın inanılmaz bir his. Ha tabi sorun yaşamamamın bence en büyük sebeplerinden biri şehrin dağıtım merkezinin evimin tam karşısında olması olabilir :D

utkuversus

80+ Bronze
2014'ten beri Superonline Fiber kullanıyoruz ve çok memnunuz. Ondan önce TTNET alt yapılı D-Smart kullanıyorduk. Onda da sıkıntımız yoktu memnunduk.

PopsUncle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mustafa Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Film ve Müzik
Discord
PopsUncle#1807
Herkes bilgisayar internet sağlayacısını söylesin Örnek:Vadafone,Turkcell,Türk Telekom,Türknet vb.
Millenicom aşırı iyi internet hızı var memnunum fakat ara sıra kopmaları çok can sıkıyor bir rekabetçi atıyorum 5-6 defa kopuyor durum bende böyle şikayet oluşturdum cevapları hep aynıydı "sorun bulunamadı devam ederse müşteri hizmetlerini arayın" 1 yıldır bu sorunla karşı karşıyayım ama modemden kaynaklı büyük ihtimal bundan onceki kullandıgım operator de millenicom du böyle bir sıkıntım yoktu modemi değiştirmeyi düşünüyorum kısacası ama gerçekten hız ve fiyat olarak memnunum max 40mbps download 4mbps upload alıyorum en düşük 15mbps oda dosya indirirken

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,631
Üyeler
152,937
Son üye
Cevahir Gofurov
Top Bottom