Neler Yeni

Herkes sevdiği animeyi önersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Ad

Palo DAYI

80+ Gold
Artık dizi izlemek ile aynı şey oldu. İzleyen sayısı arttıkça normalleşti. İnsanların hala nasıl daha garipsediğini anlamıyorum
cızgı fılm ızlemek gıbı bısey herhalde :)

Palo DAYI

80+ Gold

Palo DAYI

80+ Gold

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
.
hıc ızlemedım :)
Değmez zaten başlamaya. Dediğim gibi 10 15 tane kaliteli var aralarında onlar harici sektör çöp. Artık ben bişiler izlemek yerine oyunlara yöneldim o da sıkınca tekrar dizi film izlemeye dönerim herhalde

Cenk _07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Cenk Yalçın
daha önce anime izlemiyordum dediğim gibi. sevdiğim diziler bitince aynı konulu dizileri pek bulamadım ben de animeye başladım. abartılan çok anime var ama kendi zevkine göre tonlarca anime bulacağına eminim.
Ben zaten anime kötü olduğu için değil çok iyi olduğunu düşündüğüm için başlamıyorum :D ben hemen fan olurum çok kafaya takarım öyle bir insanım ve izleyen arkadaşlarım var onlarında anlattığına göre tarzım zaten benim ama hayatımda ona vakit ayıramam

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Sercan GÖKALP
Attack on Titan'ın ilk sezonları hariç diğerlerini pek beğenmedim ama insanlar ilah katına çıkarmış bence bu kadar abartılmayı hak etmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam böyle çocuksu olmayan, ciddi konulu animeler hangileri listeme ekliyeyim
Parazit izleyebilirsin

warg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Serkan
Anime öneren arkadaşlara tek tek teşekkürler. Önerdiğiniz her animeyi listeme ekledim. Teşekkürler

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Eray Fındık
Attack on Titan'ın ilk sezonları hariç diğerlerini pek beğenmedim ama insanlar ilah katına çıkarmış bence bu kadar abartılmayı hak etmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam böyle çocuksu olmayan, ciddi konulu animeler hangileri listeme ekliyeyim
jojo kesin izle hocam destansı bi şey ve one piece izle enfes başlarda görüntü kötü deme alışıyorsun bomba bi şey

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,568
Üyeler
150,309
Son üye
Compeyns
Top Bottom