Neler Yeni

Yardım Herkes unutmadığı film veya dizi serisi önersin

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
Film çok. Ölü Ozanlar Derneği mesela. Harikadır.
bu aralar fena bi boşluk var bende film izliyorum full mesela 3 günde hızlı ve öfkeli serisini bitirdim tekrardan şimdi de farklı bir şeyler izlemek istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dizi 1. Game of thrones 2. The 100 3. Prison break

Film 1. Harry Potter 2.Karayip korsanları 3.yuzuklerin efendisi
the 100 ve yüzüklerin efendisi hariç izledim onları da ekledim listeye galiba birazdan yüzüklerin efendisine başlıycam

Cihangir

80+ Gold
Aralarından seçip izlemeyi düşündüğün türk/yabancı unutamadığınız film veya dizileri önerir misiniz ve o dizi veya filmin kategorisini de yazar mısınız bu aralar boşluktayım oyun falan oynuyasım yok sadece dizi ve film izlemek istiyorum.
Film Harry Potter
Dizi The Walking Dead

Diğer seriler Fear The Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, The Walking Dead: Dead City

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
Film Harry Potter
Dizi The Walking Dead

Diğer seriler Fear The Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, The Walking Dead: Dead City
söylediğim gibi TWD belli bir sezondan sonra amacı dışına çıktığı için izlemeyi bıraktım gerçekten harika bir diziydi özellikle 6.sezona kadar ama 6.sezon sonrası en nefret ettiğim dizi oldu filmin ana konusu dışına çıkıldı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso

Cihangir

80+ Gold
söylediğim gibi TWD belli bir sezondan sonra amacı dışına çıktığı için izlemeyi bıraktım gerçekten harika bir diziydi özellikle 6.sezona kadar ama 6.sezon sonrası en nefret ettiğim dizi oldu filmin ana konusu dışına çıkıldı
diğer serileride izlemelisin

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Anime olarak tek sevdiğim Assasination Classroom.
Dizi olarak; Yüksek Şatodaki Adam, The Boys, Sherlock...
Film olarak en son Malefiz 2'yi izledim. Güzeldi.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
TWD 6.sezondan sonra arka sokaklardan farkı yok gibi 6.sezondan sonra konu dışına çıkıyor toprak kapmaca falan oluyor bıraktım direkt ama en büyük hevesle başlayıp izlediğim bir diziydi de şimdi de en nefret ettiğim

The raini de listeye ekledim
TWD beni çok sardı hocam, kişiden kişiye değişiyor. Karakterlere bağlanınca bırakamıyorsun.
The Rain gerçekten iyi bir dizi, baya hem de

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Abdülhalik
Aralarından seçip izlemeyi düşündüğün türk/yabancı unutamadığınız film veya dizileri önerir misiniz ve o dizi veya filmin kategorisini de yazar mısınız bu aralar boşluktayım oyun falan oynuyasım yok sadece dizi ve film izlemek istiyorum.
Interstaller

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,860
Üyeler
156,690
Son üye
kqnll
Top Bottom