Neler Yeni

Herkesin bildiği kapı tıklatma ritmi

ealfwen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Miraç Arda Cantürk
Herkesin bir şekilde, hayatının bir noktasında duymuş olduğu bir tıklatma ritmi var. "Tak Taka Tak Tak Tak Tak" bunu okurken bile sesini kulaklarınızda işittiğinize eminim. İşte ben de tam bu noktada "Bu ritmin kaynağı ne lan?" dedim, aradım aradım lakin hiçbir sonuç bulamadım. Sizlere soruyorum efendiler nereden çıkmıştır bu ritim?

RONALDINHO

80+ Bronze
Sonuçta insanız maymun değil. tak tak tak bunu da herkes bilir. tak tak bunu da. taka tak tak bunu da
Tabii bir de diğer pencere var. 9/11 ile bağlantılı bir şeyler olabilir. @EFI Shell hoca bilgilendirecektir.

Alfha13

80+ Silver
Tak tak, taka tak biliyorum ben, İçerde dizisinden çıkmıştı bu galiba.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,027
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Herkesin bir şekilde, hayatının bir noktasında duymuş olduğu bir tıklatma ritmi var. "Tak Taka Tak Tak Tak Tak" bunu okurken bile sesini kulaklarınızda işittiğinize eminim. İşte ben de tam bu noktada "Bu ritmin kaynağı ne lan?" dedim, aradım aradım lakin hiçbir sonuç bulamadım. Sizlere soruyorum efendiler nereden çıkmıştır bu ritim?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,944
İsim
Sarp Yılmaz
Ulan saaaarp davmiiiiiiit :D
tak tak taka tak

Top Bottom