Neler Yeni

hesaplarım bir bir çalınmaya başladı

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Akif Erdem
Arkadaşlar dün instagram bugun discord hesabım çalındı tüm bilgilerim bunların elinde lütfen yardım ne linke tıkladım ne e postalara sadece stardew valleye mod indirmiştim ondan olabilir mi acaba??

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Halil Karagöz
Arkadaşlar dün instagram bugun discord hesabım çalındı tüm bilgilerim bunların elinde lütfen yardım ne linke tıkladım ne e postalara sadece stardew valleye mod indirmiştim ondan olabilir mi acaba??
Giriş yaparken telefonuna kod geliyor mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Akif Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Giriş yaparken telefonuna kod geliyor mu ?
evet geliyor yinede discorduma giriş yapıp herkese link atılmış acaba e postamı da mı ele geçirdiler?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama olamaz dün değişirdim mailimi bilgisayarda virüs olabilir

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Halil Karagöz
evet geliyor yinede discorduma giriş yapıp herkese link atılmış acaba e postamı da mı ele geçirdiler?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama olamaz dün değişirdim mailimi bilgisayarda virüs olabilir
Çift faktör yok ise hocam deneme yanılma ile çok kolay şifreler bulunuyor. Discord için de çift faktör güvenliğini açın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Akif Erdem
Çift faktör yok ise hocam deneme yanılma ile çok kolay şifreler bulunuyor. Discord için de çift faktör güvenliğini açın.
Şifremin kırılması neredeyse imkansıza yakın nokta büyük harf sayı özel karakter her şey var ve en az 20 karakter

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Halil Karagöz
Şifremin kırılması neredeyse imkansıza yakın nokta büyük harf sayı özel karakter her şey var ve en az 20 karakter
İmkansıza yakın mı :D kim diyo onu hocam imkansıza yakınsa çift faktör gibi güvenlik sistemlerini neden kullanıyoruz :D:D:D

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Ad
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Akif Erdem
indirdiğin apk telefonda bulunan doğrulama uygulamasından kodu alamazmı ben alabilir diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Akif Erdem
indirdiğin apk telefonda bulunan doğrulama uygulamasından kodu alamazmı ben alabilir diye biliyorum
Güncelleme-

arkadaşlar pc sıfırladım tamamen gmail dc herşeyi değiştirdim az önce discord yeniden alındı :D nasıl oluyor anlamıyorum mesaj bile gelmiyor

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,564
İsim
Muhammet Çağrı
Bana da oldu RAT yemişsin hesapta 2 aşamalı doğrulama olsa da çalarlar kolayca ama kolayca çaldıkları gibi kolayca geri alırsın benim GTA Online çalınmıştı aldığımda adam araba falan modifiyelemişti :D,

Hanaz

80+ Silver
Güncelleme-

arkadaşlar pc sıfırladım tamamen gmail dc herşeyi değiştirdim az önce discord yeniden alındı :D nasıl oluyor anlamıyorum mesaj bile gelmiyor
Dc den cihazlara gel ip sini al aynen goggle at nerden giriyor öğren

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,564
İsim
Muhammet Çağrı
Top Bottom