Neler Yeni

hiç anlamıyorum 30k - 35k bandında önerilebilecek en iyi telefon

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Kadir Çelik
yurtdışı istersen 15 pro - s24ultra - xiaomi 14 pro gibi en üst seviye telefonlar var.
ikinci el olur dersen s23 plus ve s24 bulabilirsin.
sıfır istiyorsan s23 ve 13t - 13t pro (o fiyata bulursan)
senin yerinde olsam yurtdışı alırdım 16 ay kesintisiz kullanılabiliyor bugün alsan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Oğuzhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Kadir Çelik
yd telefonlarda iki sim yuvası için 4er aylık kullanım süresi var. iki sim yuvası için toplam 8 ay oluyor ve bu süre her yıl yenileniyor. ocak ayında imei kara listeden silinecek ve 8 ayın daha başlayacak. bugün alsan 2025 ağustos'a kadar kullanabiliyorsun diyeyim. sonra sat veya ikinci yedek bi telefon taşıyıp wifisini açarak diğer telefonu kullan keyfin bilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Oğuzhan
yd telefonlarda iki sim yuvası için 4er aylık kullanım süresi var. iki sim yuvası için toplam 8 ay oluyor ve bu süre her yıl yenileniyor. ocak ayında imei kara listeden silinecek ve 8 ayın daha başlayacak. bugün alsan 2025 ağustos'a kadar kullanabiliyorsun diyeyim. sonra sat veya ikinci yedek bi telefon taşıyıp wifisini açarak diğer telefonu kullan keyfin bilir.
Bende kanun filan değişti sandım 😅

2 kez yd cihaz kullanıp daha doğrusu kullanmayıp satmış biri olarak yazıyorum.

Aklı olan bulaşmasın. 8 ay kullanmak 4 ay cebinde başka telefon taşımak hamallıktan başka bir şey değil. Kayıt zaten yapamıyorsun, üstüne yd cihazların 2. Eli durgun. Çakma kayıt desen beceren 3-5 kişi var oda sağlıklı değil. Kayıt yapar 10 gün sonra kapanır, başıma geldi biliyorum.

Hem btk harcını 100 liralardan 30.000 liraya çıkartan sayın hükümetimiz, yarın öbür gün bir yasa çıkarır 4 ayı 1 aya düşürür apışıp kalırız iyice. ( Yılda 1 kez ödenen MTV yi geçen sene 2 kez alması gibi )

Bu saatten sonra en temizi yurtiçi almak. Kafanız ağrımaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Kadir Çelik
Bende kanun filan değişti sandım 😅

2 kez yd cihaz kullanıp daha doğrusu kullanmayıp satmış biri olarak yazıyorum.

Aklı olan bulaşmasın. 8 ay kullanmak 4 ay cebinde başka telefon taşımak hamallıktan başka bir şey değil. Kayıt zaten yapamıyorsun, üstüne yd cihazların 2. Eli durgun. Çakma kayıt desen beceren 3-5 kişi var oda sağlıklı değil. Kayıt yapar 10 gün sonra kapanır, başıma geldi biliyorum.

Hem btk harcını 100 liralardan 30.000 liraya çıkarken sayın hükümetimiz, yarın öbür gün bir yasa çıkarır 4 ayı 1 aya düşürür apışıp kalırız iyice.

Bu saatten sonra en temizi yurtiçi almak. Kafanız ağrımaz.
o 4 ay mevzusu uzun zaman kalacak gibi. hatta 6 aya yükseltmek bir önceki seçimin vaadiydi ama ne oldu ne bitti bilmiyorum. ikinci telefon taşımanın hamallık olduğunu da düşünmüyorum sonuçta 4 ay küçük hafif bir şey taşınması hissettirmez bile. artık üst segment telefonlar 250gr ağırlığına geldi yani. kaçak kayıt yapan yerler tabii ki var hatta çoğunun yorumları vs. çok olumlu ama o da telefonu el bebek gül bebek kullanacaklar için geçerli orada haklısın. yurtiçi fiyatına çok çok daha iyi yd telefonlar alınabiliyor birçok insan da bu yüzden yöneliyor. yoksa kimse meraklı değil saniyorum garantisiz, 8 ay kullanılan telefonlara.

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Premium hissi almak için cihazın titanyum olmasına gerek yok. X6 pronun plastik kasasını tutunca ben premium his alıyorum diyorsan doktora görün bence.

S22 ultra dahil birçok samsug serisine android 14 ve on uı 6 güncellemesi gelecek.

Epeyden baktığın güncellenmeyen veriler ile boş beleş konuşma. Bilmiyorsan sus adam sanalım.

Hayatında gerçek metal kasa veya gerçek cam cihaz kullanmamış insanlar premium his konusunda yorum yapmasın. Fanboyluğunuzu gidin başka yerde yapın.

Al epey seversin 😅
Alıntıyı görüntüle
hiçbir markanın fanı değilim hangisi iyiyse f/p ise onu kullanırım adam sanalım falan olmuyor patlatırım seni gerçek hayatta konuşmak forumda konuşmaya benzemez direkt yazarsın burda reelde titreyerek konuşursun gelecek olanı bırak şu an ne olduğuna bakacaksın her türden telefonu tuttum mal kaliteliyse plastikten bile premium hissiyatı alırsın

Server kayıtlı s24 ultra al zaten hemen almayacakmışsın sen alıncaya kadar Server kayıt fiyatları düşer

Ya da kayıtsız al 16 ay sonra kayıt yaptır

serhattt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Serhat Gül
bu fiyat aralığında kamerasından da memnun olacağım PUBG oynarken de memnun olacağım arayüzünde kullanımında rahat edeceğim bir telefon istiyorum su an kullandıgım tel samsung a32 belki s22 ultra olur demiştim ama çok kararsızım iphone 11 pro max veya 12 pro max düşündüm ama sanki iphoneun kullanısında android kadar rahat edemem gibi geldi hiç kullanmadım ama sizce eder miyim xiaomi huawei samsung iphone önerin bakalım fiyatı düşürüp biraz da çıkarabılırsınız ama 25 30k olsa daha iyi olur redmi t20 ve tecno camon önermişti birisi ama bence daha guzel telefon çnerirsiniz veya bu söylediklerim de iyi olabilir biraz bipolar gibi yazdım ama biraz hassas noktam telefon konusundan korkuyorum
iPhone çok ısınıyor oyun oynarken

TheworstD32132

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sencer
Baba al yd s24 ultra 8 ay sonra server kayıdı yap. Tabi gizli kullan, yoksa polis gorürse ağzına s-r.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Oğuzhan
hiçbir markanın fanı değilim hangisi iyiyse f/p ise onu kullanırım adam sanalım falan olmuyor patlatırım seni gerçek hayatta konuşmak forumda konuşmaya benzemez direkt yazarsın burda reelde titreyerek konuşursun gelecek olanı bırak şu an ne olduğuna bakacaksın her türden telefonu tuttum mal kaliteliyse plastikten bile premium hissiyatı alırsın

mal kaliteyse plastik de premium hissi verir miş miş. bir boktan çaktığın yok birde gelmişsin ahkam kesiyorsun üstüne 10IQ un ile racon kesiyorsun :D eşek seni.

Starlex

80+ Bronze
Top Bottom