Neler Yeni

high power bronze eco 700 psu 4070 super besler mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Talha Taşçı
sa arkadaşlar elimde high power bronze eco 700 waat psu var yeni sistem diziyorum bu psu 4070 supere uyarmı şu an kullandım ekran kartı gtx 1660 super 8 pin istiyor sorun olmuyor 4070 super kaç pin istiyor ekran kartının kutusundan dönüştürücü kablo çıkıyor diyorlar ben alıncada çıkarmı arkadaşlar benim psum ona uyarmı yada yeni psu almama gerek varmı 12 volt kanalından 648 waat veriyor psu 4070 superi beslermi cevap yazan herkese teşekkür ederim.

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
681
İsim
Mehmet
4070S 220w tbp si var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Talha Taşçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4070S 220w tbp si var.
anladım pin bağlantısı nasıl olur diye sormuştumda beslemeyide sorayım dedim ekran kartı kutusundanmı ek pin çıkıyor yoksa benim ona özel psumu almam lazım aslında demek istedğim güç kaynağım 4070 supere uyumlu mu? herhangi bir pin takamama sorunu olurmu diye soruyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.teknobiyotik.com/high-p...i-guc-kaynagi-hpe-700br-a12s.html?___store=tr @Ayan güç kaynağım bu

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
681
İsim
Mehmet
anladım pin bağlantısı nasıl olur diye sormuştumda beslemeyide sorayım dedim ekran kartı kutusundanmı ek pin çıkıyor yoksa benim ona özel psumu almam lazım aslında demek istedğim güç kaynağım 4070 supere uyumlu mu? herhangi bir pin takamama sorunu olurmu diye soruyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.teknobiyotik.com/high-p...i-guc-kaynagi-hpe-700br-a12s.html?___store=tr @Ayan güç kaynağım bu
kartın kutusundan dönüştürücü cıkıyor o şekilde bağlayacaksın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Talha Taşçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kartın kutusundan dönüştürücü cıkıyor o şekilde bağlayacaksın.
tmmdır teşekkür ederim dönüştürücü çıkıyormu diye soracaktımda pek anlamadımdan yanlış sormuşum güç kaynağım kötümü bir sorun yaparmı sence bilmedimden soruyorum.

Top Bottom