Neler Yeni

High Power Element BR 750W 80+ Bronze nasıldır

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
Marka yanlış bilmiyorsam kendi üretiyor ama yinede emin olamadım sizce nasıldır alınır mı?
1300 TL

baranthemosby

80+ Bronze
Marka yanlış bilmiyorsam kendi üretiyor ama yinede emin olamadım sizce nasıldır alınır mı?
1300 TL
Markayı bilmiyorum yanlış olmasın. Ancak buna vereceğiniz parayı daha bilindik bir markaya verebilirsiniz. Mesela şuna;

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Markayı bilmiyorum yanlış olmasın. Ancak buna vereceğiniz parayı daha bilindik bir markaya verebilirsiniz. Mesela şuna;

Element BR bundan daha iyi bir model.

Kasan nedir?

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI

Bu PSUyu önermem şahsen. Bronze sertifikası yok. Sisteminizi yazar mısınız ona göre PSU önerelim

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
V650 SFX önerecektim ama kablo uzunluğu ucu ucuna yetmeyecek gibi, o zaman bunu önerelim:

Element BR de alsan pişman edecek bir ünite değil, avantajı güç. C650 Bronze'un avantajı iç yapısının daha iyi olması.

baranthemosby

80+ Bronze
Element BR bundan daha iyi bir model.

Kasan nedir?
Çok duyduğum bir marka değil hocam. Kaliteli olduğunu düşündüğüm bir markayı önerdim. Önerdiğiniz daha iyiyse hocam onu alsın. Yeni bir marka daha öğrenmiş oldum. Teşekkürler. Thermaltake önceden kullandığım PSU idi. Oldukça sessiz.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu PSUyu önermem şahsen. Bronze sertifikası yok. Sisteminizi yazar mısınız ona göre PSU önerelim
O bütçede o sertifika bulunabilir ancak marka kaliteli olur mu muamma. Kaliteli ve uzun yıllar götürebilecek bir marka olduğunu düşünüyorum. Eleştiri de bulunduğunuz için teşekkürler.

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Çok duyduğum bir marka değil hocam. Kaliteli olduğunu düşündüğüm bir markayı önerdim. Önerdiğiniz daha iyiyse hocam onu alsın. Yeni bir marka daha öğrenmiş oldum. Teşekkürler. Thermaltake önceden kullandığım PSU idi. Oldukça sessiz.
Markaya fazla takılmayınız, önemli olan model. Ha tanıtmak gerekirse High Power kendi ürünlerinin yanında Thermaltake, Chieftec, Fractal Design ve Silverstone gibi markalara da üreticilik yapan bir firma.

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
V650 SFX önerecektim ama kablo uzunluğu ucu ucuna yetmeyecek gibi, o zaman bunu önerelim:

Element BR de alsan pişman edecek bir ünite değil, avantajı güç. C650 Bronze'un avantajı iç yapısının daha iyi olması.
High power da 80+ bronz, güç yönünden benim için önemli r5 7600x ve rx 6700xt var güç lazım.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Deniz Efe

Mesaj otomatik birleştirildi:

O bütçede o sertifika bulunabilir ancak marka kaliteli olur mu muamma. Kaliteli ve uzun yıllar götürebilecek bir marka olduğunu düşünüyorum. Eleştiri de bulunduğunuz için teşekkürler.
bende var thermaltake 700w psu en az 10 yıldır kullanıyorum çok müthiş bir şey çok sistem değişti o hiç değişmedi

baranthemosby

80+ Bronze
bende var thermaltake 700w psu en az 10 yıldır kullanıyorum çok müthiş bir şey çok sistem değişti o hiç değişmedi
Kaliteli olduğunu, üzmeyeceğini bildiğim için önerdim. :)

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
High power da 80+ bronz güç yönünden benim için önemli r5 7600x ve rx 6700xt var güç lazım.
Bronze sertifikasının etkilediği şey PSU'nun sisteme iletebildiği güç değil, prizden ekstra çekilen güç ve o gücün dönüştüğü ısı enerjisidir. Sertifikaya bakmanıza gerek yok, hoş illa da bakıyorsanız C650 Bronze da bronz sertifikalı.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,348
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Alabilirsin sağlam firma.

Top Bottom