Neler Yeni

hikayeli oyun önerisi

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,544
İsim
oğuzhan ege
God of war suan oynuyorum. Al keyfine bak oynamadiysan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Epicte varmi bu oyun
onuda bitirdik hocam öyle oyunları yatarak oynaması çok sarıyor diğper oyunu pcye bi çıksada indirsek valla.

Palo DAYI

80+ Silver

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,544
İsim
oğuzhan ege
Spidirman bende oynamadim gerci daha ama sırasını bekliyor :)
ben büyük ihtimal çoğunu oynadığım için oyun beğenmiyorum galiba bakıyorum şimdi bol bol yorumlardan olsun indircem yarın bişiler fc24 oynuyordum 800 saat oldu sildim onuda artık sarmıyor.

Shix2x

80+
onuda bitirdik hocam öyle oyunları yatarak oynaması çok sarıyor diğper oyunu pcye bi çıksada indirsek valla.
The Last Of Us'a kesinlikle göz atmalısın hikayesi 10 15 saat falan sürüyor, kaliteli bir yapım, hem de Türkçe seslendirme seçeneği olan nadir oyunlardan.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,956
İsim
Sarp Yılmaz
Arkadaşlar detroit oyununu çok önceden bitirdim. sonrasında çok büyük boşluğa düştüm hiç bi oyundan zevk almadım sonra metro serisinde exodus bugun bitirdim gerçekten çok güzel oyundu bu oyunlara örnek güzel oyunlar kaldı mı. rdr felan demeyin bana yeter o oyunu sildim zaman kaybı.

birde Call of Duty Modern Warfare II ve 3 en son çıkan oyunları crack olarak kırıldı mı ?
Alan Wake 1 ve 2 kesinlikle oyna.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,544
İsim
oğuzhan ege
The Last Of Us'a kesinlikle göz atmalısın hikayesi 10 15 saat falan sürüyor, kaliteli bir yapım, hem de Türkçe seslendirme seçeneği olan nadir oyunlardan.
evet bakınıyordum bende büyük ihtimal bu dediğiniz oyuna başlayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

part 1 olan oyun kısa mı sürüyor ?

Son düzenleme:

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,544
İsim
oğuzhan ege
Aynen 2. oyuna göre daha kısa sürüyor. 2. oyun daha PC'ye çıkmadı haberiniz olsun.
gördüm çıkmadığını çok kısa sürüyor diyorlar tahmini kaç saat ki internet hızım yavaş olduğu için ona göre başka oyuna öncelik verebilirim.

Top Bottom