Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Hilda 18V Gravür Mini Matkap Ve Uç Takımı 132TL Aliexpress

KingDeViL

80+ Bronze
Şu aletleri iyi ki almışız :D .

IMG_9565.JPG
IMG_9566.JPG

• Beğen
Reaksiyonlar: umtb

bysuvari

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
burak can
Paylaşım için teşekkürler. Faydalandık.

KingDeViL

80+ Bronze
Ben orta seti aldığım için içinde başlıkları yoktu. İnce uçları kullanamıyordum. Şuan ilk indirim ile alınabiliyor. 4.8mm diye hesapladım ama umarım doğrudur. Almak isteyen olursa 75 Tl tuttu vergisiyle..

1722553225382.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağ olun hocam bundan da sipariş ettim 5 adet
1722553646235.png

Son düzenleme:

umtb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Bora
Ben orta seti aldığım için içinde başlıkları yoktu. İnce uçları kullanamıyordum. Şuan ilk indirim ile alınabiliyor. 4.8mm diye hesapladım ama umarım doğrudur. Almak isteyen olursa 75 Tl tuttu vergisiyle..

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Hocam ben direkt şarjlıdakini alıp takıyorum diğerine uymazsa uçlar 1 tanede yedek çıktı içinden hildanın

KingDeViL

80+ Bronze
Hocam ben direkt şarjlıdakini alıp takıyorum diğerine uymazsa uçlar 1 tanede yedek çıktı içinden hildanın
Benimkinden de bir tane yedek çıktı ama oda kalın uçlar için. Bende toplu iğne inceliğinde matkap ucu var. Onları kullanabilmem için başlık setini aldım.

Bu hilda gravürü iyiki almışım. Çok işime yaradı. Büyük olanı sürekli kutusundan çıkartıp kurmak zor oluyordu. Hilda bir şey keserken sürekli duruyor ama sıkıntı değil. Yavaş yavaş zorlamadan alüminyum bile kestim. Zımparalama, pas temizleme için felan çok iyi.

umtb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Bora
Benimkinden de bir tane yedek çıktı ama oda kalın uçlar için. Bende toplu iğne inceliğinde matkap ucu var. Onları kullanabilmem için başlık setini aldım.

Bu hilda gravürü iyiki almışım. Çok işime yaradı. Büyük olanı sürekli kutusundan çıkartıp kurmak zor oluyordu. Hilda bir şey keserken sürekli duruyor ama sıkıntı değil. Yavaş yavaş zorlamadan alüminyum bile kestim. Zımparalama, pas temizleme için felan çok iyi.
Ben küçükte olsa elimdeki yazıcı motorunun ucuna sabitlenmiş metali kestim harbiden küçük işlerde çok işe yarıyor

Top Bottom