Neler Yeni

Hiq Creatine Olcek sorunu

emirkhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Kuşkulu
1000008858.jpg
1000008856.jpg

Ekteki olcek kac gram acaba ustunde 5 cc yaziyor ama kac gram ettigini bilmiyorum arkasinda da 2 olcek 5 gram diyor ama baska bir forumda sorulan soruya hiq cevap vermis bir uretimde arkasindaki bilgilerin yanlis olsugunu soylemis kullanan varsa yardimci olabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Supplement Gurmesi
İlgilendiği Kategoriler
Fitness
CC bir hacim birimidir ona bakarsan aldanırsın, yani 70cc bir ölçeğin tepeleme hali 30 gramlık bir protein tozuna da denk gelebilir 20 grama da 40 grama da denk gelebilir bu cc ibarelerini kaale almayın. Ancak bu ölçeğin 1 tanesiyle 5 gramlık bir kreatini alırsın gibi görünüyor. Yani 2 ölçek yerine 1 ölçek kullanımı buradan gözüme daha doğru geliyor gene de bunu marka ile görüşmen gerek

emirkhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Kuşkulu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CC bir hacim birimidir ona bakarsan aldanırsın, yani 70cc bir ölçeğin tepeleme hali 30 gramlık bir protein tozuna da denk gelebilir 20 grama da 40 grama da denk gelebilir bu cc ibarelerini kaale almayın. Ancak bu ölçeğin 1 tanesiyle 5 gramlık bir kreatini alırsın gibi görünüyor. Yani 2 ölçek yerine 1 ölçek kullanımı buradan gözüme daha doğru geliyor gene de bunu marka ile görüşmen gerek
yardimin icin tesekkur ederim iste bana da oyle geldi hassas terazi edinip bakmayi dusunuyorum buraya da yazarim ihtiyaci olan kullanir

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Metehan Sekmen
2 ölçek 5 gram 1 ölçek 2.5 gram günde 2 ölçek alman yeterli olacaktır

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
2 ölçek hocam.Doğru yazıyor arkasında ki.Emin olmak için gramı tartmıştım 2ölçek 5gram ediyor

Top Bottom