Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Hocam tamam zamanı gelince kilitlenir zaten bin kere söylendi bu ama insanlar yardımlaşmaya devam ediyor birbirleriyle konunun ismini de farkettiyseniz yardımlaşma yaptım yani her gereksiz konuyu böyle kilitlensin diye baskı yapıyor musunuz acaba?
Satış platformuna döndü?

Nyrxia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ahmet
Hocam tamam zamanı gelince kilitlenir zaten bin kere söylendi bu ama insanlar yardımlaşmaya devam ediyor birbirleriyle konunun ismini de farkettiyseniz yardımlaşma yaptım yani her gereksiz konuyu böyle kilitlensin diye baskı yapıyor musunuz acaba?
Kendinizde söylüyorsunuz gereksiz oldu artık. Ben sürekli en üstte aynı konuyu görmekten sıkıldım. Millet siparişini verdi aldı hatta aldığı ürünü sattı hala klavye klavye neymiş ya bu klavye ? Yardımlaşma konusunun Sıcak fırsatlarda ne işi var ? Son olarak evet gereksiz gördüğüm sevmediğim olmaması gerektiğini düşündüğüm her konuyu raporluyorum bazen işlem yapıyorlar bazen yapmıyorlar.

no-name

80+ Silver
Kendinizde söylüyorsunuz gereksiz oldu artık. Ben sürekli en üstte aynı konuyu görmekten sıkıldım. Millet siparişini verdi aldı hatta aldığı ürünü sattı hala klavye klavye neymiş ya bu klavye ? Yardımlaşma konusunun Sıcak fırsatlarda ne işi var ? Son olarak evet gereksiz gördüğüm sevmediğim olmaması gerektiğini düşündüğüm her konuyu raporluyorum bazen işlem yapıyorlar bazen yapmıyorlar.
Konunun kategorisi değişebiliyorsa değiştirmelerinin iyi olacağını söyledim @Mehmet Yılmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve size göre gereksiz olan bir konu başkaları için o an gerekli olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ataberk
Mizar HK Gaming veya Durgod marka klavye almak istiyorum satmak isteyen varsa dm gelebilir mi

Son düzenleme:

umtb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bora
400 450 TL arası satan varsa özelden yazsın

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
790
İsim
ahmet ali özmert
ya y tuşunun yerinde z yazıyıor z tuşunda da y yazıyor ama y ye basınca z z ye basınca y çıkıyor yine aynı

wake up to reality

80+ Silver
ya y tuşunun yerinde z yazıyıor z tuşunda da y yazıyor ama y ye basınca z z ye basınca y çıkıyor yine aynı
German-Keyboard-Layout-T2-Version2-large.png
yani suraya basinca Z mi yazıyor?
tuslarin cikarip yerini degistirmek kullanim icin yeterli mi?

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
790
İsim
ahmet ali özmert
Alıntıyı görüntüle
yani suraya basinca Z mi yazıyor?
tuslarin cikarip yerini degistirmek kullanim icin yeterli mi?
aynen yeterli ama yerini değiştirince hoş olmuyor tuşlar yamuk çünkü full keycaps almanız lazım yapmanız için yada ben 3d tasarımdan yeni tuş tasarladım bastım gayette güzel oldu arkadaşım kullanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam o yazılımdan düzelmiyor mu ya da tuşların yerini değiştirsek
kanka yazılımdan ayarlamana gerek yok ya aynı şeye basıyor zaten 10 parmak kullanıyorsan

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Arkadaşlar uygulamayı indirdim sürüm 1.0 gözüküyor yani güncel sürüm değil. Dosya konumunda update dosyasını bulamadım silmek istiyordum. herhangi bir ayar yapmam gerekir mi bu şekil kullanmaya devam edeyim mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom