Neler Yeni

❌İndirim Bitti! HK gaming beyaz mouse 54 gr

Letho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Harun Sıvacı
İlgilendiği Kategoriler
Donanımlar, Sıcak Fırsatlar
Instagram
harunsivaci
Steam
harunsivaci
Discord
Letho#7004
gelen kargoda hayır olmayacağı kesin benden demesi, ya farklı ürün gelecek ya da orijinal olmayan bir şey gelecek
çokta üstelemeye gerek yok hocam amazonun absürt indirimleri oluyor her seferinde değerlendiriyorum hepsi de sorunsuz geldi şuana kadar 1500 liraya rog strix 750w 80+ gold aldım 2 hafta önce bugün vergi iadesi yaptılar üstelik :)

erenforum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Bala
Sabah markanın pudding keycapslerini paylaşmıştım. Şimdide mouse denk geldi. Tüm ücretler dahil 113 TL'ye geliyor. 54 gr mouse delikli petek desen ve pixart 3360 sensörlü.

HK Gaming Sirius M Ultra Hafif Petek Kabuklu Oyun Faresi | 54 Gram | 12000 cpi | USB Kablolu | 6 Programlanabilir Düğme | Yerleşik Bellek | Kaymaz Kavrama | Sirius-M 12000 cpi Beyaz https://www.amazon.com.tr/dp/B08LZXQMS3/ref=cm_sw_r_cp_apan_i_6QYTKXSQ2BHRB6TZMPSX
kanka bu mouseu bende aldım bugün geldi ama yazılım uygulamasında ne yaparsam yapıyım mouseta bi değişiklik olmuyor yardımcı olurmusun
sol alttaki apply settingse bastıgımda bu hatayı alıyorum

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    148.5 KB · Hit: 93

Shaco

80+ Bronze
kanka bu mouseu bende aldım bugün geldi ama yazılım uygulamasında ne yaparsam yapıyım mouseta bi değişiklik olmuyor yardımcı olurmusun
Hocam forumda banlıydım yeni gördüm mesajınızı da sanırım usb'yi her açılışta çıkar tak yapmanız gerekiyor bu sorunda.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,277
İsim
Kerem Çavuş
3389 sensörlü mouselar kronik sorunlu her pcyi açtığında usb çıkarıp takman lazım ve uygulaması da yok kullandığın uygulama 3360 ın uygulaması

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,284
Üyeler
141,431
Son üye
VeyselBey
Top Bottom