Neler Yeni

Hocalarımız Çok Fazla Ödev Veriyor

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar bu gönderi bir dert gönderisidir eğer sizinde böyle sıkıntılarınız varsa yazın dert paylaşıldıkça azalır.
Evet arkadaşlar hocalarımız gerçekten çok fazla ödev veriyor şuan lise 9 dayım geçen sene bize sınava hazırlanmamız için seneye rahatlarsınız gibi yalanlar söylendi bizde maalesef inandık liseye geçince gerçekten ilk başta yoğunluk oldu bizim alışma problemimiz olmadı ama hocalarımız gerçekten çok fazla ödev veriyor bildiğiniz üzere lise sınavları iptal olmadı ve sınav ilk konulardan olduğu için ilk konuları tekrar etmemiz gerekiyor ama bu mümkün değil çünkü hocalarımız 2hafta içinde yetiştirmemiz gereken yaklaşık 80 test gönderdi.
Eğer foruma aykırı bir şey yaptıysam uyarın konuyu silicem
vericekler mecbur
1-matematik mesela değişik bir matematik çünkü mantık üstüne işlem değil
2-edebiyat dersi ağırdır yapçak bir şey yok
3-kimya son üniteler 1 tık zor ama iyi otturmak lazım - fizik zorlar ilk seneden kaynaklı ama alışırsın çözdükçe - biyoloji ise çok kafa karıştırı
4-tarih ve coğrafya test lazım çünkü ezber dersler
kanka öyle dersen 11 de 12 de işin daha zor

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Umarım napim diyen ergenler basmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yusuf
Yok devlet okulu. Hakiki devlet okulu hem de :D :D
Anladım cevabın için teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

vericekler mecbur
1-matematik mesela değişik bir matematik çünkü mantık üstüne işlem değil
2-edebiyat dersi ağırdır yapçak bir şey yok
3-kimya son üniteler 1 tık zor ama iyi otturmak lazım - fizik zorlar ilk seneden kaynaklı ama alışırsın çözdükçe - biyoloji ise çok kafa karıştırı
4-tarih ve coğrafya test lazım çünkü ezber dersler
kanka öyle dersen 11 de 12 de işin daha zor
Normal şartlarda Ödev vermelerine zaten bir şey demiyorum ama şu sınav zamanında bu kadar vermeleri anormal değil mi sizce

Kimya hocası tarafından her konudan 500 test sorusu istenen, biyolojide sadece ilk dönem 2. defterin sonuna gelen, fizikte her ders sonu 60 soruluk test yapması gereken ben:
Alıntıyı görüntüle
:)

Son düzenleme:
  • Muhteşem
Reaksiyonlar: Ciri

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Anladım cevabın için teşekkür ederim

Normal şartlarda Ödev vermelerine zaten bir şey demiyorum ama şu sınav zamanında bu kadar vermeleri anormal değil mi sizce

:)
Anormal evet ama yapacak bir şey yok, bizimkiler de hala ödev veriyor. Yapmıyorum sınav var diye :D

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Arkadaşlar bu gönderi bir dert gönderisidir eğer sizinde böyle sıkıntılarınız varsa yazın dert paylaşıldıkça azalır.
Evet arkadaşlar hocalarımız gerçekten çok fazla ödev veriyor şuan lise 9 dayım geçen sene bize sınava hazırlanmamız için seneye rahatlarsınız gibi yalanlar söylendi bizde maalesef inandık liseye geçince gerçekten ilk başta yoğunluk oldu bizim alışma problemimiz olmadı ama hocalarımız gerçekten çok fazla ödev veriyor bildiğiniz üzere lise sınavları iptal olmadı ve sınav ilk konulardan olduğu için ilk konuları tekrar etmemiz gerekiyor ama bu mümkün değil çünkü hocalarımız 2hafta içinde yetiştirmemiz gereken yaklaşık 80 test gönderdi.
Eğer foruma aykırı bir şey yaptıysam uyarın konuyu silicem
Ödev mi veriyolarmiş hiç görmedim

Top Bottom