Neler Yeni

Hogwarts legacy de sizce neden drop yiyorum?

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Shoto Todoroki
Hogwarts legacy 2k ultra rtx açık hogsmade de 40fps civarı alıyorum sorun bu değil bu normal ama drop yiyorum rtx kapatınca 70 fps civarına çıkıyorum drop azalıyor ama tamamen gitmiyor 2k ultra dlss açınca 140 fps civarına çıkıyorum drop sorunu gidiyor sizce sorun tek kanal ram olması mı? Sistemim 7500f-rtx 4070 super-16 gb 5200 mhz tek kanal ram.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncel

Son düzenleme:

Hudson51

80+
Hogwarts legacy 2k ultra rtx açık hogsmade de 40fps civarı alıyorum sorun bu değil bu normal ama drop yiyorum rtx kapatınca 70 fps civarına çıkıyorum drop azalıyor ama tamamen gitmiyor 2k ultra dlss açınca 140 fps civarına çıkıyorum drop sorunu gidiyor sizce sorun tek kanal ram olması mı? Sistemim 7500f-rtx 4070 super-16 gb 5200 mhz tek kanal ram.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncel

Oyun orijinal mi? Orijinal ise dosya doğrulaması yap ve aşağıda ki modu indir, oyunu biraz daha rahatlatıyor. Orijinal değilse de korsan sürümde oyun zaten birkaç güncelleme eksik geldiğinden dropları engellemenin yolu yok orada. Bu mod biraz daha azaltıyor ama yok etmiyor.

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Shoto Todoroki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun orijinal mi? Orijinal ise dosya doğrulaması yap ve aşağıda ki modu indir, oyunu biraz daha rahatlatıyor. Orijinal değilse de korsan sürümde oyun zaten birkaç güncelleme eksik geldiğinden dropları engellemenin yolu yok orada. Bu mod biraz daha azaltıyor ama yok etmiyor.

Orjinal hocam denerim bunu teşekkürler oyundan sebep galiba sistemimde bir sorun çıkmıyor çünkü stres testlerinde furmark da yaptım her şey normal tek kanal 16 gb kullanıyorum 32 yapıcam belki biraz daha rahatlar 7500f 4070 süpere darboğaz yapmıyordur heralde.

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Feyzan Mutluay
Orjinal hocam denerim bunu teşekkürler oyundan sebep galiba sistemimde bir sorun çıkmıyor çünkü stres testlerinde furmark da yaptım her şey normal tek kanal 16 gb kullanıyorum 32 yapıcam belki biraz daha rahatlar 7500f 4070 süpere darboğaz yapmıyordur heralde.
1080p de bir miktar yapar ama 2k da hiç bir bogazlama olmaz

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Shoto Todoroki
1080p de bir miktar yapar ama 2k da hiç bir bogazlama olmaz
2k da oynuyorum aslında YouTube daki testlerde de sanki drop giriyor araya galiba oyun kaynaklı bir şey.
Bu test 4070 ama bunun kadar fps anca alıyorum onu da anlamış değilim.

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Feyzan Mutluay
psu ram anakart hava akışı soğutma fark eden şeyler
2k da oynuyorum aslında YouTube daki testlerde de sanki drop giriyor araya galiba oyun kaynaklı bir şey.
Bu test 4070 ama bunun kadar fps anca alıyorum onu da anlamış değilim.

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Shoto Todoroki
psu ram anakart hava akışı soğutma fark eden şeyler
ram olabilir anakartın ne ilgisi var anlamadım soğutmam da normal ram tek kanal 16 gb ondan olabilir psu corsair 750w bronze ondan da kaynaklı olduğunu sanmıyorum galiba sorun ram.

Hudson51

80+

Oyun optimize değil zaten her türlü oyundan kaynaklı sorun.

Top Bottom