Neler Yeni

Honda civic vs mercedes c180

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Caesar
Hocam bende 2011 model w204 kasa kodlu c180 im var 1.6 156hp kompresörlü daha 150 binde bunu satıp yeni kasa honda civic (11. Nesil 1.5vtec 182hp turbolu) alasım var sebebi hem aracın modelini yükseltmek hemde ilerleyen senelerde arabanın modeli eski olduğu için fiyatı düşmesi beni korkutuyor. Bunun için honda alıp ilerleyen senelerde tekrar bir mercedes alasım var mantıklı olur mu?

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Ensar Polat
Hocam bende 2011 model w204 kasa kodlu c180 im var 1.6 156hp kompresörlü daha 150 binde bunu satıp yeni kasa honda civic (11. Nesil 1.5vtec 182hp turbolu) alasım var sebebi hem aracın modelini yükseltmek hemde ilerleyen senelerde arabanın modeli eski olduğu için fiyatı düşmesi beni korkutuyor. Bunun için honda alıp ilerleyen senelerde tekrar bir mercedes alasım var mantıklı olur mu?
Neden 1.5 VTEC

honda değer kazanabilir bizdede var türkiye için üretilmiş bir araba 182 lik modelde donanımlarda gayet tatmin edici motor performansı arzıasız oluşu ilerleyen yıllarda dahada gözler üstüne döner eskisi gibi 10 yaş üstü arabalar artık korkutuyor eğer bütçeniz varsa arabaya ayıracak birazda vakit mersoyu yükseltebilirsiniz motor olarak donanım olarak kondisyon olarak buda bir seçenek ( modifiye olarak motor içi iç aksesuar ws )

Hanaz

80+ Silver
Honda fd6 mı

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Tr piyasasında fiyat düşmez yükselir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Caesar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çünkü 2023 model alacağım için motor seçeneklerinde 1.5vtec var sadece
Mesaj otomatik birleştirildi:

honda değer kazanabilir bizdede var türkiye için üretilmiş bir araba 182 lik modelde donanımlarda gayet tatmin edici motor performansı arzıasız oluşu ilerleyen yıllarda dahada gözler üstüne döner eskisi gibi 10 yaş üstü arabalar artık korkutuyor eğer bütçeniz varsa arabaya ayıracak birazda vakit mersoyu yükseltebilirsiniz motor olarak donanım olarak kondisyon olarak buda bir seçenek ( modifiye olarak motor içi iç aksesuar ws )
Mercedesi yükseltmek isterim ancak yükseltmeme rağmen 7-8 yıllık yine bir fark olacağı için benim gönlüm yeni Civic almak veya yeni accord almak

Fe1

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dostum iyi günler
Sahibindene gir 2000lerin Mercedes ilanlarına bak. Sonra git o paralara hangi araçlar olduğuna bak. Mercedes değer kaybetmez. Mercedesin konforunu da her daim ararsın.
Fakat sorunsuzluk olarak , donanım olarak honda öne geçecektir. Amacın model yükseltmek ise mantıklı. Fakat mercedes değer kaybetmez.

E320 w210 araçlar bile 600 700 binden başlıyor. W211 leri saymıyorum dahi. O yüzden net söylüyorum mercedes değer kaybetmez

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın
dostum bence hasar kayıtlı bi f30 çek altına, daya döşe cam filmi marşpiyel difüzör jant 2 ses sistemı diz keyfine bak

Emektar PC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
761
İsim
Mesut hamamcı
dostum bence hasar kayıtlı bi f30 çek altına, daya döşe cam filmi marşpiyel difüzör jant 2 ses sistemı diz keyfine bak
sonra sanayiden çıkmasın bunu mu istiyorsun :D

fc5 civic kullanıyorum. fe1 1.5 tavsiye ederim ya da turbo lpg olanı da tercih edebilirsn ama özellikle executive plus al donanım olarak çok iyi .dün bindim arkdşın arabasına gayet başarılı

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın

fc5 civic kullanıyorum. fe1 1.5 tavsiye ederim ya da turbo lpg olanı da tercih edebilirsn ama özellikle executive plus al donanım olarak çok iyi .dün bindim arkdşın arabasına gayet başarılı
ee f30 un sanayisi cefa platin sarısı sefadır

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Caesar
Dostum iyi günler
Sahibindene gir 2000lerin Mercedes ilanlarına bak. Sonra git o paralara hangi araçlar olduğuna bak. Mercedes değer kaybetmez. Mercedesin konforunu da her daim ararsın.
Fakat sorunsuzluk olarak , donanım olarak honda öne geçecektir. Amacın model yükseltmek ise mantıklı. Fakat mercedes değer kaybetmez.

E320 w210 araçlar bile 600 700 binden başlıyor. W211 leri saymıyorum dahi. O yüzden net söylüyorum mercedes değer kaybetmez
Mercedes konforunu her arabada ararım bunu biliyorum ama birazda arabanın eski olması durumunda kroniklerinden biraz sıkılmış durumdayım ilerleyen senelerde zaten bir mercedes alasım var onun için farklı arabalarda denemek istiyordum bir de model yükseltmek istiyorum. Yorumun için teşekkür ederim

Hasar kayıtsız bir arabadan hasar kayıtlı niye f30 alayım birde ben 2 kere f30 aldım sattım sebebi araba sanayide geçirdiği vakiti benle geçirmiyordu emin ol sanayide harcadığım paraya gider w206 c200 4matic alirdim

Bu zamana kadar bindiğimiz arabalara hiç lpg taktırmadım alacağım arabada benzinli execuvite plus olacaktır, yorumun için teşekkürler.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,495
Üyeler
141,145
Son üye
A R T I E G O
Top Bottom