Neler Yeni

Honor choice band alınır mı?

arda bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
arda bey
1000tlye bimden almayı düşünüyorum spor kalori adım ve uyku takibi için alınır mı?

arda bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
arda bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
O ve benzer bilekliklerin çalışma mantığını anlatayım birincisi hiç bir şekilde doğru bir değer vermezler ve genelde bu değerleri telefodnan çekerler. Örnek olarak uyku saatini telefon algoritmasına göre hesaplar. Önrek olarak saat akşam 11 de telefonu bıraktın ve sabah 8 de uyandığında eline aldığını var sayarsak seni ortalama olarak 12 de uyuyup 7 de uyandı şeklinde gösterir bu yüzden uyku sistemi olayını bu şekilde geçirebilirsin.

Adım sayma mantığı isi yürürken elini her ileri geri yaptığında bir adım sayar bunu da isterse telefondan isterse kendi içinde tutsun yine aynı sisteme geliyor.

kandaki basıncı ölçme gibi şeyler zaten palavra onu direk geçiyorum.
Aynı şekil kandaki oksijeni de eliyoruz aynı mantıktan.
Bazı yeni telefonlarda parmak izi okuma kısmı aynı zamanda damardan akan kanı bile algıladığı için tansiyon ölçütüğünü görmüşlüğüm var fakat bilekliklerde o tansiyon muhabbeti de başlıca saçmalık diyebilirim.

Kısaca sadece saate bakacağın bir şey için ve bir iki günlük hevesin için bu tarz boş para harcamaya gerek yok gerçekten işini iyi yapan bir şey istiyorsan özel cihazlar var onu alabilirsin yoksa bunlar hep gösteriş kankam.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
muhammed samet
1000tlye bimden almayı düşünüyorum spor kalori adım ve uyku takibi için alınır mı?
Bimden tek
neden ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

kulaklığını ordan aldım hala daha sağlam 1.5 yil falan oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

cevap verebilir misiniz
Bim kar amaçlı dandik ürünler getiriyor içlerinde bozuklari da alıp satıyor ben 2 kez yasadim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,172
Üyeler
140,783
Son üye
Monitörcü
Top Bottom