Neler Yeni

HONOR 90 VS 23FE VS ONEPLUS NORD 3

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
honor 90 hakkında ne düşünüyorsunuz markanın amirali.
fiyatı da uygun
1-2 eksiği var ama aradaki fiyat farkını düşününce alınabilir bir cihaz. GT2 ile kıyaslanabilir belli başlı artıları var. Yakın cihazlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

marka modeline öyle söylüyor :D
Kendilerine göre öyle evet. Ama orta sınıfın iyi cihazlardan diyebiliriz.

poinee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sercan
1-2 eksiği var ama aradaki fiyat farkını düşününce alınabilir bir cihaz. GT2 ile kıyaslanabilir belli başlı artıları var. Yakın cihazlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendilerine göre öyle evet. Ama orta sınıfın iyi cihazlardan diyebiliriz.
beni düşündüren şimdi honor 90a baktım hb üzerinde çok fazla satışı var ve fotoğraf yorumları gerçekten iyi s23 fe ile arasında 4-5k var aradaki farkı vermeye değermi onu düşünüyorum. s22 almak istemiyorum geride kalmış bır cihaz. gt2 kafama yatmadı.xiomi de sevemiyorum. acaba biraz süre beklesem yeni modeller gelirmi sonuçta yeni yılın başlarındayız.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
beni düşündüren şimdi honor 90a baktım hb üzerinde çok fazla satışı var ve fotoğraf yorumları gerçekten iyi s23 fe ile arasında 4-5k var aradaki farkı vermeye değermi onu düşünüyorum. s22 almak istemiyorum geride kalmış bır cihaz. gt2 kafama yatmadı.xiomi de sevemiyorum. acaba biraz süre beklesem yeni modeller gelirmi sonuçta yeni yılın başlarındayız.
Birkaç aya Samsung A55 gelecek orta segmentin tepe modeli olarak. Nasıl olur bilmiyorum ama.

kırmızışarapp

80+ Silver
s23fe belli yarım amiral gemisi. honorun 90 modeli de amiral gemisi hiç 25k falan vermeye gerek yok honor 90 al diyen çok kişi var kamerasini çok fazla övüyorlar iyi de duruyor gibi ama güncelleme problem sanırım 2 yıl falan ömür biçiyorlar varsa fikirleriniz bekliyorum. birde s24 fe fiyat olarak nasıl gelir acaba
Sanırım yaklaşık 3 yıl oldu. S20 FE kullanıyorum. Hâlâ her anlamda işimi görüyor. Güncellemelerden geliyor arada. Yazılımsal ve güvenlik yazılımları olarak. Ben samsung öneririm. 24fe yakın zamanda gelecektir. Belki beklenip o alınabilir. Fiyat olarak 25i geçeceğini çok sanmıyorum. Honor 90'da Ois görüntü sabitleme yok kamerada. Onun dışında çok bir fark yok gibi. İkiside alınabilir.

poinee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sercan
Sanırım yaklaşık 3 yıl oldu. S20 FE kullanıyorum. Hâlâ her anlamda işimi görüyor. Güncellemelerden geliyor arada. Yazılımsal ve güvenlik yazılımları olarak. Ben samsung öneririm. 24fe yakın zamanda gelecektir. Belki beklenip o alınabilir. Fiyat olarak 25i geçeceğini çok sanmıyorum. Honor 90'da Ois görüntü sabitleme yok kamerada. Onun dışında çok bir fark yok gibi. İkiside alınabilir.
en güzeli 24fe beklemek zaten şuanki şartlarda s23feden iyisi gelmez gibi duruyor.. 24fe de 25in altına gelirse çok iyi olur. o zamana kadar belki farklı telefon farklı modeller de gelir he yok gelmezse 23ün fiyatı biraz daha düşmüş olur 23 alır geçeriz gibi :)

Top Bottom