Neler Yeni

HP 17-(434N1EA) aldım ama kutuyu açmadım

Kadir0344

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet eren
Bütçe
12000
Merhabalar forumda yeniyim hatta bu konu İçin girdim diyelim,

HP -(434N1EA) https://ty.gl/zhpx904txl

Model laptopu aldım fakat içimde bir eksik var sanki yanlış yapmışım gibi, bu fiyatlarda gündelik işler için kullanacağım laptop arıyorum eğer buna iyi değil derseniz kutuyu açmadan i

çok nadir video render işlerim oluyor(kısa)
Ara sıra valorant oynuyorum
Hep Chrome üstünden işlerimi yaparım 10-12 saat bilgisayarda kalıyorum, hiç laptop kullanmadım hep masaüstü ondan dolayı kararsızım

önemli olan şarj süresi ve uzun kullanım oyun vs çok işim yoktur

Son düzenleme:

melopit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Osman
O fiyata bir oyuncu laptopu alsanda aynı işleri yapabilirsin,ayrıyeten oyunda oynuyabilirsin.Pil süresi tüm laptoplarda hemen hemen 1-2 saat farkıyla aynıdır.Bu yaptığınız işle de alakalıdır tabi.

Şahan82

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Şahan
O fiyata bir oyuncu laptopu alsanda aynı işleri yapabilirsin,ayrıyeten oyunda oynuyabilirsin.Pil süresi tüm laptoplarda hemen hemen 1-2 saat farkıyla aynıdır.Bu yaptığınız işle de alakalıdır tabi.
Günlük kullanım işleri için alacağı için oyun bilgisayarı önerilmez. Ayrıca 10 saat pili giden cihazlarda var günlük işler için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar forumda yeniyim hatta bu konu İçin girdim diyelim,

HP -(434N1EA) https://ty.gl/zhpx904txl

Model laptopu aldım fakat içimde bir eksik var sanki yanlış yapmışım gibi, bu fiyatlarda gündelik işler için kullanacağım laptop arıyorum eğer buna iyi değil derseniz kutuyu açmadan i

çok nadir video render işlerim oluyor(kısa)
Ara sıra valorant oynuyorum
Hep Chrome üstünden işlerimi yaparım 10-12 saat bilgisayarda kalıyorum, hiç laptop kullanmadım hep masaüstü ondan dolayı kararsızım

önemli olan şarj süresi ve uzun kullanım oyun vs çok işim yoktur
Bende sizle aynı durumdayım banada günlük işler ve office işleri için bir cihaz lazım ne alacağıma karar veremedim.

Kadir0344

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Günlük kullanım işleri için alacağı için oyun bilgisayarı önerilmez. Ayrıca 10 saat pili giden cihazlarda var günlük işler için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende sizle aynı durumdayım banada günlük işler ve office işleri için bir cihaz lazım ne alacağıma karar veremedim.
Hocam bende hangisin alayım diye soruyorum işte monstermı vs vs :)

mesut3467

80+ Bronze
Oyuncu leptoplarında batarya sorunu olduğunu sanmıyorum. Zaten ekran kartı kullanılmadığında inanılmaz az güç çekiyor. Almışken daha performanslı bir laptop almak uzun vadede daha yararlı olacaktır. O fiyata daha güzelleri bulunabilir diye düşünüyorum.

Kadir0344

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet eren
Oyuncu leptoplarında batarya sorunu olduğunu sanmıyorum. Zaten ekran kartı kullanılmadığında inanılmaz az güç çekiyor. Almışken daha performanslı bir laptop almak uzun vadede daha yararlı olacaktır. O fiyata daha güzelleri bulunabilir diye düşünüyorum.
Hocam sorumu hala anlamadınız sanırm anlamadığım için laptop önerseniz daha iyi olur diyorum :)

Kadir0344

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet eren
kimse yok mu laptop önersin

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,876
İsim
göksel yurtcan
bu laptoba 12k biraz fazla geldi ben olsam oyuncu diye geçen ama çok şekilli şukullu olmayan bir şeyler alırdım

Kadir0344

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet eren
bu laptoba 12k biraz fazla geldi ben olsam oyuncu diye geçen ama çok şekilli şukullu olmayan bir şeyler alırdım
Hocam derdimi anlatamadım herhalde :) ne alacağımı bilmiyorum bütçemde bu monster mı vs vs öneri yapsanız model ile iyi olur

Kadir0344

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet eren

melopit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Osman
stok bulursan iyi pc bir sorunu yok , ayrıyeten bakabiliceğin müdavimlerini de şöyle bırakıyım stok sorunu yaşarsan diye.

https://www.trendyol.com/dell/g15-5...124013277?boutiqueId=580308&merchantId=105378
https://www.trendyol.com/hp/pavilio...115722431?boutiqueId=580204&merchantId=106740

EKRANI DAHA BÜYÜK BİR ŞEYLER ARARSAN;

(işlemci olarak r7 5800den daha üstün olduğu çıkıyor benchmark testlerinde,geri kalan özellikler aynı zaten)(Isınmasından şikayetçi olanlar varmış ama her pc de var böyleleri kaç dereceleri gördüğüne bir internetten bakmak lazım 90 üstü değilse sorun yok 95 üstüyse sorun vardır.)

Son düzenleme:
Top Bottom