Neler Yeni

🔥İndirim HP 255 G9 Ryzen 5 5625U Laptop 9999 TL

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Günlük kullanım için, dizi film office. Şarjı iyi gitse fena olmaz. İleride ram hafıza arttıracağım hangi modeli önerirsiniz? Bütçe olarak 12k üzerine çıkmak istemiyorum. Ne kadar ucuz olursa o kadar iyi
Dizi film için istiyorsan kesinlikle TN panel alma, işlemci de amd 7520u gibi 7000 serisinden alma, sarj olayı iyi giden istiyorsan bataryası mAh değeri yüksek olmalı ama bu bütçelerde o çok olmuyor maalesef. 5500u eski de olsa 5625u bu işlemcileri uygun fiyata bulabilirsin performansları iyidir. kasa , fan sesi, kronik sorunu var mı gibi detaylar için kullanan arkadaşlar yorum yaparsa daha iyi olur. Konu açabilirsin yardımcı olurlar belki son zamanlarda bu şekilde alan vardır.

Bu arada bir ara arkadaşlar bunu önermişti bence mantıklı ama fiyatı 10000tl ve altına düşünce alabilirsin.

ekran IPS, ram sonradan arttırılabiliyor. Yorumları da okuyabilirsin (Hepsiburada vs . Yeni seri laptoplardan daha iyidir. Alırken satıcıya dikkat et tabi. Takip et, 9999tl 9499tl vs yakalarsan bence iş görür. SSD 250 biraz az ama değişebilir ileride.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
batuhan çayır
Dizi film için istiyorsan kesinlikle TN panel alma, işlemci de amd 7520u gibi 7000 serisinden alma, sarj olayı iyi giden istiyorsan bataryası mAh değeri yüksek olmalı ama bu bütçelerde o çok olmuyor maalesef. 5500u eski de olsa 5625u bu işlemcileri uygun fiyata bulabilirsin performansları iyidir. kasa , fan sesi, kronik sorunu var mı gibi detaylar için kullanan arkadaşlar yorum yaparsa daha iyi olur. Konu açabilirsin yardımcı olurlar belki son zamanlarda bu şekilde alan vardır.

Bu arada bir ara arkadaşlar bunu önermişti bence mantıklı ama fiyatı 10000tl ve altına düşünce alabilirsin.

ekran IPS, ram sonradan arttırılabiliyor. Yorumları da okuyabilirsin (Hepsiburada vs . Yeni seri laptoplardan daha iyidir. Alırken satıcıya dikkat et tabi. Takip et, 9999tl 9499tl vs yakalarsan bence iş görür. SSD 250 biraz az ama değişebilir ileride.
Peşin fiyatına 6 taksit oluyor şu an o yüzden bu ara bir şey alayım diyorum. Bunu alayım o zaman. Daha hafif olsa çok iyi olurdu ama hepsi bir arada olmuyor sanırım :)

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Peşin fiyatına 6 taksit oluyor şu an o yüzden bu ara bir şey alayım diyorum. Bunu alayım o zaman. Daha hafif olsa çok iyi olurdu ama hepsi bir arada olmuyor sanırım :)
1.74kg diyor çok ağır olduğunu düşünmüyorum. Gaming laptoplar gibi ağır değildir. Ram arttırımı olması ve IPS olması avantaj. Ayırca içinde windows 11 yüklü geliyor. Bunlara bakınca şu an en uygunu bu gibi.

Bu arada şurada kutu açılımı var youtube yorumları da okuyabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
batuhan çayır
1.74kg diyor çok ağır olduğunu düşünmüyorum. Gaming laptoplar gibi ağır değildir. Ram arttırımı olması ve IPS olması avantaj. Ayırca içinde windows 11 yüklü geliyor. Bunlara bakınca şu an en uygunu bu gibi.

Bu arada şurada kutu açılımı var youtube yorumları da okuyabilirsin.

Yardımınız için çok teşekkür ediyorum :) Muhtemelen bunu alacağım

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler

Yardımınız için çok teşekkür ediyorum :) Muhtemelen bunu alacağım
Rica ederim umarım kargo da sorunsuz gelir güle güle kullanın. Tek önerim bende de Asus Vivobook var sarj cihazlarının kabloları birkaç ay sonra kırılıyor içten. Olabildiğinde sarj cihazlarının kablolarına dikkat edin. Ben kendim kabloyu sıyırıp lehimle halletmiştim içten kopmuş rastgele çantaya attığımız için kırılıyor bir süre sonra. Kabloyu düzgün toplamak önemli çantaya vs koyarken.

Top Bottom