Neler Yeni

HP Laptop RAM takmak garantiyi bozar mı?

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Başlıkta da yazıldığı gibi arkadaşlar garantisi devam eden bir hp laptopum var 8gb ram mevcut ama ben bi 8 daha takmak istiyorum ancak cihaz arkası açılacağı için garanti bozulur mu?
bozulacaksa hp servisinde mi yaptırmam lazım? teşekkürler.

UchihaKisame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Ahmet ÇETİN
Hocam en garanti yöntem servisi aramanız. Kimisi sorun etmiyorken, kimisi yazdığınız gibi garanti dışı kalır diyor. HP bilmiyorum ama DELL kabul ediyor.

ardatrnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arda Turan
hocam bende excalibur var 8 gb ek olarak takmıştım arkasını açıp sonrasında servise bile gönderdim bir sorun yaşamazsın güzelce eksiksiz vidala kapağı

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam en garanti yöntem servisi aramanız. Kimisi sorun etmiyorken, kimisi yazdığınız gibi garanti dışı kalır diyor. HP bilmiyorum ama DELL kabul ediyor.
bulunduğum şehirde servis yok sanırım ancak ben yine de bi arayıp sorayım ne olur ne olmaz. Teşekkürler.

UchihaKisame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Ahmet ÇETİN
bulunduğum şehirde servis yok sanırım ancak ben yine de bi arayıp sorayım ne olur ne olmaz. Teşekkürler.
Zaten ben müşteri hizmetlerinden bahsetmiştim. Onlar sizi teknik servise aktaracak. Yada bu soruyu sık aldıkları içinde direk cevap verebilirler.

xebec

80+
Müşteri hizmetlerini arayın sorun. Cevap alınca buraya yazın bizi bilgilendirin.

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Müşteri hizmetlerini arayın sorun. Cevap alınca buraya yazın bizi bilgilendirin.
Hocam selamlar biraz geç oldu ama kendilerini arayıp sordum bizzat ve dediler cihazınıza uygun Rami seçip takabilirsiniz. Yetkili servislerinde böyle bir işlem de yapılmıyormuş sadece sonradan takılan ram kaynakli ve takilirken oluşan bir sorun vs olur ise garanti kapsamından çıkacağını söylediler.

Top Bottom