Neler Yeni

Çözüldü✓ Hp Victus 15 vs Lenovo Legion 5

TİTAN.

80+ Platinum
Sırf SSD'si 512 GB diye almamak da ne demek? Lenovo'ya 33.999 TL vereceksiniz ve PCIe 4.0 desteği olmayacak. ASUS'u almak daha mantıklı. USB 4.0 Type C portu bile var.
arkadaş haklı
30K, max 35K
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bunları tartışmıştık da arkadaş ssd konusunda 1TB ve üzeri ısrar ettiği için kafadan elemiştik. Bir süre de bilgisayarın içine dokunmak istemediği için de upgrade konusu askıda kalır.
diğer konuda bunları görmemişim arkadaşın cidden garip 1tb değil diye almamak çok saçma
4060 almakta mantıklı asus
ekleme yaparsın bu zor bir şey değil

Quasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Necolettin Neco
Sırf SSD'si 512 GB diye almamak da ne demek? Lenovo'ya 33.999 TL vereceksiniz ve PCIe 4.0 desteği olmayacak. ASUS'u almak daha mantıklı. USB 4.0 Type C portu bile var.
Valla hocam bir ikna etmeye çalışayım bence de mantıklı olan o da bütçeyi bir tık zorlayabilir.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Bu ikisi arasında çok net lenovo. Oyun için 3070 ve 4050 arasında farkı net hissedersiniz

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,172
İsim
Berke
razer al geç markalar iyi değil
Razer Türkiye'de satışta değil ve maalesef dolar yüksek olduğu için çok pahalı ve cihazlara sadece Marka ismi taşıyor diye bakmak çok saçma modellerini inceleyip kronik sorunu olup olmadığını soğutma durumunu ve cihazın nasıl performans verdiğini araştırmanız daha iyi olacaktır en azından sırf Marka var diye onu al anlayaşından çıkarsınız.

Son düzenleme:

Quasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Necolettin Neco
Razer Türkiyede satışta değil ve maalesef dolar yüksek olduğu için çok pahalı ve cihazlara sadece Marka ismi taşıyor diye bakmak çok saçma modellerini inceleyip kronik sorunu olup olmadığını soğutma durumunu ve cihazın nasıl performans verdiğini araştırmanız daha iyi olacaktır en azından sırf Marka var diye onu al anlayaşından çıkarsınız.
Hocam arkadaş düşünerek yapmamış yorumu benim açtığım birkaç konuda da aynı yorumları yaptı. Başka konularda hep millet mi trolleyecek biraz da biz trolleyelim yazmış. Hesap açılış tarihi de cabası 😀

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,172
İsim
Berke
Hocam arkadaş düşünerek yapmamış yorumu benim açtığım birkaç konuda da aynı yorumları yaptı. Başka konularda hep millet mi trolleyecek biraz da biz trolleyelim yazmış. Hesap açılış tarihi de cabası 😀
Mesaj kasma amacıyla yazılmış diye düşünüyorum fakat ben yinede bilgilendireyim dedim saygılar.

Top Bottom