Neler Yeni

Hp victus 16 alınır mı ?

~helloworld

80+ Bronze
hp victusların üst seviye işlemcili olan modellerini tavsiye etmiyorum bu laptopun soğutma performansı i5 12500h üstü işlemcileri karşılamıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben de kullanıyorum hp victus 16
i5 12500h
3050ti
8gb ram
512ssd

ısı değerleri pek de düşük değil işlemcinin

şu konuda yazan şeyleri de oku oraya bir şeyler yazdım

TİTAN.

80+ Platinum
alabilirsen bunu al

alamazsan bunu al

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
ONUR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hp victusların üst seviye işlemcili olan modellerini tavsiye etmiyorum bu laptopun soğutma performansı i5 12500h üstü işlemcileri karşılamıyor

ben de kullanıyorum hp victus 16
i5 12500h
3050ti
8gb ram
512ssd

ısı değerleri pek de düşük değil işlemcinin

şu konuda yazan şeyleri de oku oraya bir şeyler yazdım
Ben yazılım - tasarım ve arada oyun oynayacağım PC yi çok narin temiz ve dikkatli kullanırım ve altına fanli soğutucu alacağım

alabilirsen bunu al

alamazsan bunu al
4060 da güzel 4070 e gerek yok diye düşünüyorum çünkü Max 39 veririm daha çıkamam

TİTAN.

80+ Platinum
Ben yazılım - tasarım ve arada oyun oynayacağım PC yi çok narin temiz ve dikkatli kullanırım ve altına fanli soğutucu alacağım

4060 da güzel 4070 e gerek yok diye düşünüyorum çünkü Max 39 veririm daha çıkamam
o zaman asus al

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
ONUR
o asus veya

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ce=pc&utm_term=k&v=1.35.1&wt_pc=akakce.c.k.pc

ikisi de olabilir

asus 15.6 inç çünkü
Asusun o tasarım şeklini sevmiyorum ortası boş bir şekilde kötü duruyor HP ise tasarımı çok hoşuma gidiyor sade ve şık yani sadece özellik olarak değerlendirmemek gerekir ki yani HP nin özellikleri asistan daha iyi acerden de sadece işlemcisi bi tık iyi kasasından dolayı mı önermiyorsunuz anlamış değilim hp nin watt değeri 120w asusun ise 140w zaten 100w üstünde performans belli bile olmuyor

~helloworld

80+ Bronze
Asusun o tasarım şeklini sevmiyorum ortası boş bir şekilde kötü duruyor HP ise tasarımı çok hoşuma gidiyor sade ve şık yani sadece özellik olarak değerlendirmemek gerekir ki yani HP nin özellikleri asistan daha iyi acerden de sadece işlemcisi bi tık iyi kasasından dolayı mı önermiyorsunuz anlamış değilim hp nin watt değeri 120w asusun ise 140w zaten 100w üstünde performans belli bile olmuyor
hocam siz açtığınız konuya yazılan ilk mesajı okumadınız herhalde?

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
ONUR
Ustam kusura bakma yeni gördüm

Arkadaşım 5 yıldır HP Pavilion kullanıyor i7 7700 işlemcili 1050 ekran kartı hiçbir şekilde bir gün bile bir şey olmadı ve biraz da sert kullanıyor

~helloworld

80+ Bronze
kendim kullanıyorum soğutma performansı iyi değil alacağın işlemci ile hiç değil

attığım aceri alabilirsin, bir ablama satın aldık bilgisayar mühendisliği için rami 48 yaptık biz ekstra 32 alıp içinde 1*16 ram var ,2 adet ram slotu var 2 adet m2 ssd slotu var yükseltme yaptım içini açıp baktım yani anlayacağın güzel cihaz , Acer nitro sense uygulaması var klavye ışığını kontrol ediyorsun felan cihazın performansını kontrol ediyorsun , şuan sana atılan 4-5 cihazdan en iyisi benim attığım

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
ONUR
kendim kullanıyorum soğutma performansı iyi değil alacağın işlemci ile hiç değil

attığım aceri alabilirsin, bir ablama satın aldık bilgisayar mühendisliği için rami 48 yaptık biz ekstra 32 alıp içinde 1*16 ram var ,2 adet ram slotu var 2 adet m2 ssd slotu var yükseltme yaptım içini açıp baktım yani anlayacağın güzel cihaz , Acer nitro sense uygulaması var klavye ışığını kontrol ediyorsun felan cihazın performansını kontrol ediyorsun , şuan sana atılan 4-5 cihazdan en iyisi benim attığım
Kanka peki bu laptopu kullanıma sunmadan test etmiyorlar mı ki nasıl bir iştir bu

~helloworld

80+ Bronze

Arkadaşım 5 yıldır HP Pavilion kullanıyor i7 7700 işlemcili 1050 ekran kartı hiçbir şekilde bir gün bile bir şey olmadı ve biraz da sert kullanıyor
her zaman öyle olmuyor hem de pek yüksek değil özellikleri ,senin sorduğun sorunun cevabını verdim ben HP VİCTUS 16 alınır mı dedin alınmaz dedim İ5 12500H üstü işlemci varsa ALINMAZ.

Kanka peki bu laptopu kullanıma sunmadan test etmiyorlar mı ki nasıl bir iştir bu
bu cümlenin çok güzel bir cevabı var

...

laptop alacaksan attığım acer i al

.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-08-05 180318.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-05 180318.png
    36.7 KB · Hit: 51

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
ONUR
her zaman öyle olmuyor hem de pek yüksek değil özellikleri ,senin sorduğun sorunun cevabını verdim ben HP VİCTUS 16 alınır mı dedin alınmaz dedim İ5 12500H üstü işlemci varsa ALINMAZ.

bu cümlenin çok güzel bir cevabı var

...

laptop alacaksan attığım acer i al

.
Evet anlıyorum lakin Acer i ilk defa sen öneriyorsun ve Acer hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim ama hp nin yıllardır içindeyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,400
Üyeler
154,225
Son üye
NIKLA
Top Bottom