Neler Yeni

HP Victus 16 Ani Güç Kesmesi

Apus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Apus Apus
Merhabalar victus cihazımda işlem gücü gerektiren işlemlerde (oyunlar ve unreal engine gibi) uygulamalarda ekranım klavyem gücü kesiyor videodada görüldügü gibi 72 derecede bu sorunu yaşadım.
Cihazda 3 defa karşılaştım her seferinde cihaz güç modunda ve prize takı durumdaydı

(dosya limitinden ek olarak ekleyemedim) video linki:

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Halil Karagöz

Konuyu oku hocam belki problem bu olabilir.

Apus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Apus Apus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Konuyu oku hocam belki problem bu olabilir.
cihazım amd r7840hs işlemcisi kullanıyor sorun genel olarak intel taraflı gibi görünüyor

Apus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Apus Apus
Amd lerde de yaptığını okumuştum hocam.
belirtiginiz kodudaki diğer forumdaki metinde amdli modellerinde farklı şekilde yapıldıgı gözüküyor

re:"Aynı şekilde 7840HS + RTX4060 modelinin de hatalı tasarıma sahip olduğunu söyledi birisi. Fakat AMD işlemcili modellerde bu model dışında bir şikayet bulunmuyor ve sensör Heatsink'in yanında değil."
1725062830765.png

xTURANN

80+ Silver
Cihazı Yeni Aldıysanız İade Etmenizi ;

Bir Süredir Kullanıyorsanız ( 1 - 3 - 6 Ay ) HP Servisine mutlaka göndermenizi öneririm. Bir de Onlar Baksın.

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Halil Karagöz
belirtiginiz kodudaki diğer forumdaki metinde amdli modellerinde farklı şekilde yapıldıgı gözüküyor

re:"Aynı şekilde 7840HS + RTX4060 modelinin de hatalı tasarıma sahip olduğunu söyledi birisi. Fakat AMD işlemcili modellerde bu model dışında bir şikayet bulunmuyor ve sensör Heatsink'in yanında değil."
Alıntıyı görüntüle
72 derece de güç kesmesinin ben başka mantıklı açıklamasını bulamadım. Bulan biri olursa 2 mizi de aydınlatsın o zaman hocam. Bende 6800h kullanıyorum ryzen 7 90+ derecede güç kesmiyor cihazım.

Apus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Apus Apus
Cihazı Yeni Aldıysanız İade Etmenizi ;

Bir Süredir Kullanıyorsanız ( 1 - 3 - 6 Ay ) HP Servisine mutlaka göndermenizi öneririm. Bir de Onlar Baksın.
servise götürmeyi düşünüyorum fakat ofisde aktif olarak kullandıgım için işlerimin yarıda kalmasını istemiyorum
servisin aynı gün içinde geri dönüş sağlaması gerek benim için
Mesaj otomatik birleştirildi:

yakın zamanda hp servisi ile görüşüm form konusu olarak devam ettirecegim

vada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
ali n
@Ruffian
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakartı kalitesiz keşke başka cihaz alsaydınız

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
iyi de bu anca hall effect sensöründen olur genelde victus larda hall effect sensörü farklı yerde ilginç değiştirmenizi tavsiye ederim.

Top Bottom