Neler Yeni

Çözüldü✓ HP Victus 16 D1011NT anlınır mı?

mertt08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
https://ty.gl/ozn7a4ylq4 arkadaşlar bunu almayı düşünüyorum sizce nasıl? Eğer kullandiysaniz bilgi verirseniz sevinirim ayrica sadece oyun için değil genel olarak Yazılım olsun CAD programları gibi şeylerde de kullanıcam eğer öneri yapmak istiyorsanız yaparsanız güzel olur ama şuanlık kafamda bu var gibi

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
Hocam 8gb ramli versiyonunu kullanıyorum. Ben gayet memnunum. Sorunuz olursa özelden sorabilirsiniz.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,477
İsim
Lokman Doğan
Aynı laptobun 8 gblık ramlısını 2.el aldim 18.5k ya ama daha elime gelmedi bu hafta sonu gelecek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 8gb ramli versiyonunu kullanıyorum. Ben gayet memnunum. Sorunuz olursa özelden sorabilirsiniz.
16-d1041nt mi hocam sizinki de

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
Aynı laptobun 8 gblık ramlısını 2.el aldim 18.5k ya ama daha elime gelmedi bu hafta sonu gelecek.

16-d1041nt mi hocam sizinki de
Evet hocam.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
Ben de tam bilgisine ulaşamıyorum hocam ama 110 sanırım. Ramden kaynaklı olabilir daha orayı göremedim.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,477
İsim
Lokman Doğan
satıcıya sormuşlar 2-3 kişi satıcı 60-115W tgp değeri mevcut yazmış
Ben de tam bilgisine ulaşamıyorum hocam ama 110 sanırım. Ramden kaynaklı olabilir daha orayı göremedim.
Test eden biri yazmış 105 demiş yani gayet yeterli full oyun odaklı değilse. Ben hem ders için hem oyun için aldım. Şarjı iyi gidiyormuş dediler 4-6 saat civari. Doğru mudur kanka ?

mertt08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürünü satın alan bir tane adam demiş ki ben ürünü 2 programda da ölçtüm 105 çıktı diyor ama ne kadar doğru bilmiyorum

Test eden biri yazmış 105 demiş yani gayet yeterli full oyun odaklı değilse. Ben hem ders için hem oyun için aldım. Şarjı iyi gidiyormuş dediler 4-6 saat civari. Doğru mudur kanka ?
evet aynı şekilde oyun oynarım ama gidip her saat değil mesela zaten ana amaç açıklamada da belirttiğim gibi genel olarak yazılım CAD programları vb şeyler ek olarak ta arada oyun için zaten oynayacağım oyunlar üst düzey gerektiren oyunlar değil

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,477
İsim
Lokman Doğan
Ürünü satın alan bir tane adam demiş ki ben ürünü 2 programda da ölçtüm 105 çıktı diyor ama ne kadar doğru bilmiyorum

evet aynı şekilde oyun oynarım ama gidip her saat değil mesela zaten ana amaç açıklamada da belirttiğim gibi genel olarak yazılım CAD programları vb şeyler ek olarak ta arada oyun için
Bu modelin kusuru rüzgar olunca ekran sallanmasıymış dışarda kullanılmaya pek müsait değil gibi . Sıfır şart değilse ben bı sarı siteye bakarım.

mertt08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
Bu modelin kusuru rüzgar olunca ekran sallanmasıymış dışarda kullanılmaya pek müsait değil gibi . Sıfır şart değilse ben bı sarı siteye bakarım.
o ekran sallanma olayını biliyorum can sıkıcı olabilir dediğin gibi ama birde şimdi cihaz özelliklerini göz önünde bulundurmak lazım çok rüzgarlı yerlerde zaten dışarıda açık alanlarda kullanacağımı çok sanıyorum ve ilginiz önerileriniz için teşekkürler iyi akşamlar

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
Hocam kullanıyorum dışarıda sorun olmuyor pek.

Doğru, gidiyor. 4 Saat FM22 oynadığımı biliyorum.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,477
İsim
Lokman Doğan
o ekran sallanma olayını biliyorum can sıkıcı olabilir dediğin gibi ama birde şimdi cihaz özelliklerini göz önünde bulundurmak lazım çok rüzgarlı yerlerde zaten dışarıda açık alanlarda kullanacağımı çok sanıyorum ve ilginiz önerileriniz için teşekkürler iyi akşamlar
Kanka sanırım hafta sonuna kadar indirimli olacak acelen yoksa şu black fridayi bekle(25 inde) belki güzel bi indirim olur diğer laptoplarda. Olmazsa da hpyi alırsın

Top Bottom