Neler Yeni

Çözüldü✓ HP Victus 16 Fan giriş çıkışlarımı nasıl anlayacağım?

Bora_Mete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bora Mete Cerit
1 2 gün önce HP victus 16 aldım. i5 12500h RTX3050 8gb ram felan. Arka panel komple fan ama fanları çalıştırdığımda sadece sağ ve sol kısımlardan hava geliyor. Laptopun altında da hava giriş yeri var diye düşünüyorum havayı alttan alıyor zaten. Aklıma takılan arka panelin ortası içeri hava mı çekiyor yoksa bozuk mudur? Hava çekse bile sağdan soldan içeri hava çekince sıcak hava çekmeyecek mi mantıksız geldi bana.

Hyperr30

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Enes Öztürk
1 2 gün önce HP victus 16 aldım. i5 12500h RTX3050 8gb ram felan. Arka panel komple fan ama fanları çalıştırdığımda sadece sağ ve sol kısımlardan hava geliyor. Laptopun altında da hava giriş yeri var diye düşünüyorum havayı alttan alıyor zaten. Aklıma takılan arka panelin ortası içeri hava mı çekiyor yoksa bozuk mudur? Hava çekse bile sağdan soldan içeri hava çekince sıcak hava çekmeyecek mi mantıksız geldi bana.
Aynı laptop bende var alt taraftan havayı alıyor arka tarafından veriyor.

Bora_Mete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bora Mete Cerit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şey sorucam benim arka taraftan sadece sağ ve sol kısımlardan hava veriyor tam orta kısmında hiç hava hissetmiyorum sendede öylemi ilk defa güzel bir pc aldım daha bugün kullanmaya başladım ona göre gerekirse iade edeyim. Birde seninde klavyen cayır cayır ısınıyo mu 1 saat oyun oynadım bi baktım sıcacık klavyem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,874
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
şey sorucam benim arka taraftan sadece sağ ve sol kısımlardan hava veriyor tam orta kısmında hiç hava hissetmiyorum sendede öylemi ilk defa güzel bir pc aldım daha bugün kullanmaya başladım ona göre gerekirse iade edeyim. Birde seninde klavyen cayır cayır ısınıyo mu 1 saat oyun oynadım bi baktım sıcacık klavyem.
sadece fanların olduğu yerden hava çıkar gayet normal. tasarım için ya da içeride ısınan havanın pasif şekilde çıkması içinde tamamen ızgara yapılmış olabilir.
laptopların neredeyse hepsinde klavye ısınma sorunu olur, oyun içinde msi afterburner ile işlemci ve ekran kartı sıcaklığına bakabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

havayı alttan çeker ve laptopu kullanırken altında yumuşak bir yüzey olmadığına dikkat edin

Hyperr30

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Enes Öztürk
Hp uygulamasından performans moduna ayarla o Zaman klavyen ısınmaz ama klavyem cayır cayır ısınmıyor hafif sıcaklık var. Benim laptop sadece arkadan hava veriyor

Bora_Mete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bora Mete Cerit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hp uygulamasından performans moduna ayarla o Zaman klavyen ısınmaz ama klavyem cayır cayır ısınmıyor hafif sıcaklık var. Benim laptop sadece arkadan hava veriyor
teşekkür ederim açıyordum zaten onuda bazı ayarları yapmamışım ısınma sorunu için değildi ama fps konusunda çok çok yüksek bi artış oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,055
Üyeler
151,163
Son üye
rreaner
Top Bottom