Neler Yeni

HP Victus 16 pil garantide değişir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yunus Emre
14.1.2023 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan aldığım HP Victus 16-E1001NT model cihazın touchpadin sağ tarafında tırnak girecek şekilde bombeli oldu kasanın pilinin şişmesinden sonra esnediğini fark ettim. Kasanın alt ortası açılmamış ama gerildiği belli oluyor. Ben cihazı garantiye göndersem Vatan Bilgisayar üzerinden pil değişimi istesem değişim yapılır mı? ETS 2'de CPU 90-95 üzerine çıkıyor fan temizliği termal macunu da ücretsiz bir şekilde bakım yaptırabilir miyim? Cihazı Vatan Bilgisayar'a teslim ettikten sonra ne kadar bir zamanda geri gelir? Uzun sürer mi? Servisi güvenilir mi? Facebook üzerinden canlı desteğe yazdım 3 saat olacak daha dönüş yapan olmadı.

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Mehmet B
Pili garantiden kesinlikle değişir hiç kuşkun olmasın , gönderirken aşırı ısınma sorunu oldugunu not düş ; fan temizligi ve termal macun degişimide ücretsiz şekilde yapılır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pili garantiden kesinlikle değişir hiç kuşkun olmasın , gönderirken aşırı ısınma sorunu oldugunu not düş ; fan temizligi ve termal macun degişimide ücretsiz şekilde yapılır.
Hocam Gaziantep de yaşıyorum ne kadar sürer gidip gelmesi ayrıca kaliteli macun kullanıyorlar mı hiç bir fikrim yok.

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Mehmet B
Hocam Gaziantep de yaşıyorum ne kadar sürer gidip gelmesi ayrıca kaliteli macun kullanıyorlar mı hiç bir fikrim yok.
Bende gaziantepliyim hocam :D , Vatan bilgisayar üzerinden gönderme çok uzun sürer direkt hp ile iletişim geç onlar sana kargo kodu gönderir o şekilde gönder
Mesaj otomatik birleştirildi:

servis kaliteli macun kullanır .

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yunus Emre
Bende gaziantepliyim hocam :D , Vatan bilgisayar üzerinden gönderme çok uzun sürer direkt hp ile iletişim geç onlar sana kargo kodu gönderir o şekilde gönder

servis kaliteli macun kullanır .
hocam kargo ücretsiz mi ve hangi kargo yu tercih etmeliyim veya onlar adrese mi gönderiyorlar cihazı al diye ben versem kaç günde gelir bir de masaüstüne not defteri açıp sorunları yazsam olur mu kağıt üzerine sadece cihazı aç masaüstünde olan notu oku gibisinden :)

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Mehmet B
Kargo ücretsiz , firmanın anlaşmalı oldugu kargo firmasının kargo kodunu verirler ücretsiz şekilde gönderirsin.
Bir Adet A4 kagıdı al ve isim soyisim , adres, tel no , ve cihazın sorunlarını yaz . aynı kagıttan 2 adet hazırla , 1 tanesini paketin dışına digerini ise kutunun içine koy .
ortalama 8-10 gün arası sürer
ürünü orjinal paketine koy öyle gönder .

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yunus Emre
Kargo ücretsiz , firmanın anlaşmalı oldugu kargo firmasının kargo kodunu verirler ücretsiz şekilde gönderirsin.
Bir Adet A4 kagıdı al ve isim soyisim , adres, tel no , ve cihazın sorunlarını yaz . aynı kagıttan 2 adet hazırla , 1 tanesini paketin dışına digerini ise kutunun içine koy .
ortalama 8-10 gün arası sürer
ürünü orjinal paketine koy öyle gönder .
vatandan aldığımız belgeleri de koymama gerek var mı bir de o belge üzerinde alıcı abim cihazı kullanan benim bir sorun olur mu ayrıca hp nin sitesinde kendi mailim ile kaydım var

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Mehmet B
vatandan aldığımız belgeleri de koymama gerek var mı bir de o belge üzerinde alıcı abim cihazı kullanan benim bir sorun olur mu ayrıca hp nin sitesinde kendi mailim ile kaydım var
faturadaki ismin bir önemi yok kendi isminle göndermen yeterli , faturayıda paket içine koymak zorundasın

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,346
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
HP servisini ara, kutunun içinden garanti kağıdı çıkmıştır orda yazar. Onlar yönlendirir seni.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yunus Emre
faturadaki ismin bir önemi yok kendi isminle göndermen yeterli , faturayıda paket içine koymak zorundasın
çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için kusura bakmayın hocam çok soru sordum ilk tecrübem :)

HP servisini ara, kutunun içinden garanti kağıdı çıkmıştır orda yazar. Onlar yönlendirir seni.
teşekkür ederim sayın yöneticim :)

Top Bottom