Neler Yeni

Çözüldü✓ Hp Victus 16-S0023NT 7Z4N1EA kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

enes_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Hamza Ünal
Bütçe
30000
Hp Victus 16-S0023NT 7Z4N1EA kullanan varsa ısınma konusunda bir problemi var mı? Eğer varsa Acer Nitro 16 AN16-41 modeli nasıl?Bunun dışında tavsiyeniz ne olur?

xTURANN

80+ Bronze
9 - 10 Aydır kullanıyorum. Bakımlarını yaparsan sıkıntı yok. Laptopların bakımları, bir kasaya göre daha zahmetli. Ayrıca daha kısa sürüyor.
Mesela bir bakım yaptırdın, 6 ay sonra bi bak. Sorun yoksa bi 3 ay sonra bak. Yine sorun yoksa 12. ayda mutlaka bakımı yenile.

Hangi laptopu alırsan al, soğutucu fan ya da stand almalısın.

enes_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Hamza Ünal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
9 - 10 Aydır kullanıyorum. Bakımlarını yaparsan sıkıntı yok. Laptopların bakımları, bir kasaya göre daha zahmetli. Ayrıca daha kısa sürüyor.
Mesela bir bakım yaptırdın, 6 ay sonra bi bak. Sorun yoksa bi 3 ay sonra bak. Yine sorun yoksa 12. ayda mutlaka bakımı yenile.

Hangi laptopu alırsan al, soğutucu fan ya da stand almalısın.
çok teşekkürler reis.performans ve pil açısından nasıl günlük kullanımda vs.Veya senin eklemek istediğin bir detay var mi?

xTURANN

80+ Bronze
çok teşekkürler reis.performans ve pil açısından nasıl günlük kullanımda vs.Veya senin eklemek istediğin bir detay var mi?
Performansı tap seviyesine getirmek istiyorsan, uygulamasından performans ayarına çekip pil gücüne ayar vermen lazım. Ekstra sıcaklık katıyor ama daha güçlü çalışıyor. Test etmedim korkudan. Pil açısından arkada discord falan açık değilken saat 8'den 12'ye kadar kullandığım oldu. Fakat dediğim gibi, başka uygulama açık değilken ve internete bağlı değilken aldım bu performansı.

Bence F/P Bir Laptop.

enes_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Hamza Ünal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Performansı tap seviyesine getirmek istiyorsan, uygulamasından performans ayarına çekip pil gücüne ayar vermen lazım. Ekstra sıcaklık katıyor ama daha güçlü çalışıyor. Test etmedim korkudan. Pil açısından arkada discord falan açık değilken saat 8'den 12'ye kadar kullandığım oldu. Fakat dediğim gibi, başka uygulama açık değilken ve internete bağlı değilken aldım bu performansı.

Bence F/P Bir Laptop.
Çok teşekkürler detaylar için.İyi günler dilerim.

Top Bottom