Neler Yeni

❌İndirim Bitti! HP Victus 7P6B3EA i7 13700H + RTX 4070 (120W) => 36.999₺

En İyi Cevap
3

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol
Windows'un yazılım ve render bir bölümü dostum, sen de bunu anlamıyorsun. macOS ile yapılacakların yüzde 95 kadarı, Windows'un 30'una tekabül ediyor.
daha önce de Dediğim gibi macos ile windowsu değil victus ile macbooku karşılaştırdım anlamak zor olmasa gerek. Macos ile yapabildiklerini windows ile de yapabilirsin katılıyorum ama yine de tercih meselesi kullanıcıdan kullanıcıya değişir

Aderal

80+ Bronze
MacBook ile şu laptopu yarıştıran cahilleri harbiden anlamıyorum ya MacBook dediğin alet 1 küsür kilo kalınlığı bir parmağından kısa bir kere

neptün yüksel

80+ Bronze
MacBook ile şu laptopu yarıştıran cahilleri harbiden anlamıyorum ya MacBook dediğin alet 1 küsür kilo kalınlığı bir parmağından kısa bir kere
Sırf kilo için bilgisayar alınır he aynen.
Bu konudaki laptop yeterine hafif ve ince. İçinde süper güçlü donanımlar var.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,457
İsim
Olcay akbulut
Apple'ın gözlük hariç diğer ürünlerine bin basar.

Render ise çok iyi render yapar, oyun ise oyunu çok iyi oynatır, güç ise çok güç, gündelik ise gündelikte çok başarılı, program ise piyasada olan programların yüzde 99.9'u Windows'ta, fiyat ise en uygun, ısınma sorunuda yaklaşık 3 yıldır çözülmüştür zaten. Isınmıyor.

Bir pil performansı Apple bilgisayarlar kadar iyi değildir.
şarjından çek bakalım aynı performansı veriyor mu hocam :kekw:
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorma hocam bi bitmedilr hayır pcler aynı kategoride bile değil

Aderal

80+ Bronze
Sırf kilo için bilgisayar alınır he aynen.
Bu konudaki laptop yeterine hafif ve ince. İçinde süper güçlü donanımlar var.
dostum tabii ki laptop alırken boyutların önemi var? şaka mısın sen? o zaman masaüstü al :D

ayrıca sadece kiloyla alakası yok ve ben bu cihaza laf etmedim ikisini karşlılaştırmak saçmalık durum bu

neptün yüksel

80+ Bronze
dostum tabii ki laptop alırken boyutların önemi var? şaka mısın sen? o zaman masaüstü al :D

ayrıca sadece kiloyla alakası yok ve ben bu cihaza laf etmedim ikisini karşlılaştırmak saçmalık durum bu
Bu konudaki laptop yeterince hafif ve ince zaten. Yeni nesil bilgisyarlar öyle zaten. Benim kendi laptobum bile 1.2 kg ağırlığında ve bir defter inceliğinde.

Sırf buna bakılarakta alınmaz artık yani.

Peki sen ileri düzey bir cahil misin? :D.

şarjından çek bakalım aynı performansı veriyor mu hocam :kekw:
Şarj konusunda ben de iyi dedim. Pil performansı iyidir. Ben de 3-4 ay kullandım, pili uzun gidiyor ama içi boş işte. Windows kadar süper kullanışlı değil.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,457
İsim
Olcay akbulut
Bu konudaki laptop yeterince hafif ve ince zaten. Yeni nesil bilgisyarlar öyle zaten. Benim kendi laptobum bile 1.2 kg ağırlığında ve bir defter inceliğinde.

Sırf buna bakılarakta alınmaz artık yani.

Peki sen ileri düzey bir cahil misin? :D.

Şarj konusunda ben de iyi dedim. Pil performansı iyidir. Ben de 3-4 ay kullandım, pili uzun gidiyor ama içi boş işte. Windows kadar süper kullanışlı değil.
tamam

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,457
İsim
Olcay akbulut
Tamam değil senin 2020 ve sonrası çıkan bilgisayarlardan gram haberin yok.
Önceki zamanlar olsa bu konuda hak verirdim sana.
hocam evde macbook pro m1 de var windows laptopta var kullandım düşüncelerim bu yönde saygılar

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,457
İsim
Olcay akbulut
Top Bottom