Neler Yeni

❌İndirim Bitti! HP Victus 7P6B3EA i7 13700H + RTX 4070 (120W) => 36.999₺

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,405
İsim
Olcay akbulut
Çok büyük bir düşüş değil;

Benim laptobumda öyle. Çok büyük performans düşüşü yok.
ya kral senin laptopun gaming değil ki

allah aşkına aynı kategoride olmayan cihazları kıyaslamaya alma

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,405
İsim
Olcay akbulut
Bu benim laptop değil. Bu performansın düşmediğini gösteren bir video. Sen bence bilmediğin şeyleri diretme böyle. Yüzde 0.02 kayıp oluyor.
valla hocam bilmediğini direten sensin gibi
gaming laptopları şarjdan çekince performans kaybı çok oluyor diyorum bana ofis pcsini atıyorsun

git sor başkasına bakalım ne diyeckler monsterların hplerin asusların gaming pclerini bi şarjdayken bide şarjda değilken kontrol et ne olacak git bi bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla hocam bilmediğini direten sensin gibi
gaming laptopları şarjdan çekince performans kaybı çok oluyor diyorum bana ofis pcsini atıyorsun

git sor başkasına bakalım ne diyeckler monsterların hplerin asusların gaming pclerini bi şarjdayken bide şarjda değilken kontrol et ne olacak git bi bak
adama kullandım gördüm diyorum hala diretiyor

neptün yüksel

80+ Bronze
adama kullandım gördüm diyorum hala diretiyor
Bunu yapan sensin. Benim kendi bilgisayarımda böyle. Performans düşüsü olmuyor. Sen dedinki oluyor. Sonra gaming diyorsun.
Video renderdan tut oyun tasarımana kadar bir performans düşüşü olmuyor zaten. Yüzde 0.02.

Macbook M1'lerin ısınma senerayasunda oluşan performans düşüşlerine göre Windows'unki hiç zaten. Yeni sistemler çok iyi çünkü, düşük güç tükeetiminde bile süper verimlilikle çalışıyorlar.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,405
İsim
Olcay akbulut
Bunu yapan sensin. Benim kendi bilgisayarımda böyle. Performans düşüsü olmuyor. Sen dedinki oluyor. Sonra gaming diyorsun.
Video renderdan tut oyun tasarımana kadar bir performans düşüşü olmuyor zaten. Yüzde 0.02.

Macbook M1'lerin ısınma senerayasunda oluşan performans düşüşlerine göre Windows'unki hiç zaten. Yeni sistemler çok iyi çünkü, düşük güç tükeetiminde bile süper verimlilikle çalışıyorlar.
tamam kardeşim haklısın

Top Bottom