Neler Yeni

Yardım Hp Victus 7Z596EA 16-S0031NT ALINIR MI ?

ekrkss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Karakuş

Merhabalar bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Genellikle oyun oynuyorum. Yer değişiklikleri yaptığım için masaüstü alamıyorum. Bilgisayar hakkında düşünceleriniz nedir. Alınır mı ? Alınmaz diyorsanız da bu fiyatlara önereceğiniz bilgisayarlar nelerdir ?

Livaković

80+ Silver

Merhabalar bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Genellikle oyun oynuyorum. Yer değişiklikleri yaptığım için masaüstü alamıyorum. Bilgisayar hakkında düşünceleriniz nedir. Alınır mı ? Alınmaz diyorsanız da bu fiyatlara önereceğiniz bilgisayarlar nelerdir ?
alınmasına alınırda teknolojik ürünler aracı firmalardan alınmaz mediamarkt,amazon,vatan,sinerji,itopya,vb yerlerden alınır.

ekrkss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınmasına alınırda teknolojik ürünler aracı firmalardan alınmaz mediamarkt,amazon,vatan,sinerji,itopya,vb yerlerden alınır.
Zaten oralardan almayı düşünüyorum da bu tür yerlerden almamda sorun olur mu ki ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
ilginç bir laptop dahili gpu haricinin yarısı gücünde yani çoğu oyunu dahili ile de oynarsınız.

xTURANN

80+ Silver
pazar poşetine sarılı bir laptopla karşılaşmak istiyorsan hepsiburada trendyol gibi yerlerden alabilirsin :D
PUHAHAHAHAHA İyiymiş kanka, başka ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

RTX 3060 - 25K
İşlemcisi senin bulduğuna göre daha eski, ram'i 2x4 --> 8GB ama ekran kartı daha iyi. Alıp yükseltme yaparsan daha uzun seneler götürür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
PUHAHAHAHAHA İyiymiş kanka, başka ??

RTX 3060 - 25K
İşlemcisi senin bulduğuna göre daha eski, ram'i 2x4 --> 8GB ama ekran kartı daha iyi. Alıp yükseltme yaparsan daha uzun seneler götürür.
ram ile uğraşılacak birde işlemci ısınıyor ve çok geride kaldı artık.

xTURANN

80+ Silver
ram ile uğraşılacak birde işlemci ısınıyor ve çok geride kaldı artık.
Ben laptopta öncelik ekran kartına bakıyorum. 3050'ye vereceğim paraya 3060 alabiliyorsam gerisi boş.
Victus 16 - Ryzen 5 7640HS'li laptopu kullanıyorum 1 - 2 aydır gördüğüm max derece 80'dir o da GOW'da. İşlemciye göre değişebilir tabii ama Victus 16'nın soğutması iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Ben laptopta öncelik ekran kartına bakıyorum. 3050'ye vereceğim paraya 3060 alabiliyorsam gerisi boş.
Victus 16 - Ryzen 5 7640HS'li laptopu kullanıyorum 1 - 2 aydır gördüğüm max derece 80'dir o da GOW'da. İşlemciye göre değişebilir tabii ama Victus 16'nın soğutması iyi.
5600h daha fazla ısınıyor.

ekrkss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Karakuş
pazar poşetine sarılı bir laptopla karşılaşmak istiyorsan hepsiburada trendyol gibi yerlerden alabilirsin :D
😂😂😂😂 teknosadan da baktım aynı satıcı var ya

O zaman ben bunu alıyorum. Yani linkini bıraktığımı

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,079
Üyeler
156,719