Neler Yeni

Çözüldü✓ HP Victus alınır mı? Windows nasıl kurabilirim?

Juckly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Umut
https://www.amazon.com.tr/dp/B0BH4Z...e=380333&creativeASIN=B0BH4ZY4SH&linkCode=asn

Beyler alınır mı? Alınca Windows kurmayı bilmiyorum kısadan bir laptop kurulum anlatır mısınız? Daha bios ayarı yok güncelleme falan kafamı çok karıştırıyor.
Sizce halledilebilecek bir şey mi?
Bir de Windows 10 mu 11 mi?
Arkadaşım hemen hemen bunun aynısını aldı Windows kurmak basit usb Windows kurman gerekecek sadece sonra bilgisayarı usb ile baslatacaksın Windows'u Windows'un kendi sitesinden indirebilirsin 10 veya 11

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşım hemen hemen bunun aynısını aldı Windows kurmak basit usb Windows kurman gerekecek sadece sonra bilgisayarı usb ile baslatacaksın Windows'u Windows'un kendi sitesinden indirebilirsin 10 veya 11
Ücret? Bunun için ayrıyeten bir bilgisayar daha gerekiyor değil mi?

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,222
İsim
Berk Atmaca
Ücret? Bunun için ayrıyeten bir bilgisayar daha gerekiyor değil mi?
Evet ayrı bir pc den yazman gerekiyor. Windows kurmak ücretsiz ama lisanslamak için key alabilirsin. Tabi ücretsiz yollarda mevcut ama korsana girer diye önermek istemedim. Ben şahsen ücretsiz lisansladım anakarta gömülü key oldu.
Usb ye windows kurmanın en kolay yolu windows creation tool programını kullanmak

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet ayrı bir pc den yazman gerekiyor. Windows kurmak ücretsiz ama lisanslamak için key alabilirsin. Tabi ücretsiz yollarda mevcut ama korsana girer diye önermek istemedim. Ben şahsen ücretsiz lisansladım anakarta gömülü key oldu.
Usb ye windows kurmanın en kolay yolu windows creation tool programını kullanmak
Şeyden bahsediyorsun Google a mesela Windows 11 license key yazınca key ler geliyor o mu? Onlar ileride sıkıntı çıkartır mı?

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,222
İsim
Berk Atmaca
Şeyden bahsediyorsun Google a mesela Windows 11 license key yazınca key ler geliyor o mu? Onlar ileride sıkıntı çıkartır mı?
Ben şahsen kullanmadım ve almadım. Ama kullanan bir sürü tanıdığım ve önerdiğim insan var. Sıkıntı çıkmıyor. Format attığın vakit tekrar alman gerekiyor.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Doğuş Akyürek
Bu modellerin ekranı fazla sallanıyor onu bir araştır içine sinerse al.

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,032
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

*CaptainVictory*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Zafer Baki Yıldız

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Doğuş Akyürek
Sabit bir yerde (masanın üzerinde) olacak sıkıntı var mı
Ben cihazı gidip medimarkta inceledim orada gemi değildi ama sallanıyordu. Şu videoyu izle adam oyun oynarken ekran nasıl sallanıyor kendin gör. Cihaz f/p olabilir ama ben kusurunu söylüyorum sana senin için bu önemli değilse alabilirsin. Herkes direk al dediği için kusurları söyleyen pek yok.

Ekler

• F0A61CC1-4B8B-4751-80AA-A19AA4ACEA53.png
    F0A61CC1-4B8B-4751-80AA-A19AA4ACEA53.png
    697 KB · Hit: 25
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,805
Üyeler
141,191